Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a Fidesz megadózt...

Miért akarja a Fidesz megadóztatni az internetforgalmat?

Figyelt kérdés

Számomra ez egy óriási hibának tűnik. Pedig nem vagyok ellene az adóztatásnak, de ez az adó a szegényektől veszi el a lehetőséget, hogy olcsón tanuljanak, információhoz jussanak. Az internetes világ az egyik leghatékonyabb eszköz bármilyen ügy megvitatására, ahol bárki őszintén leírhatja a véleményét, és nem kell attól féljen, hogy lenézik vagy megverik a véleményéért. Helyettesít egy csomó sokkal költségesebb szolgáltatást, mint pl. a postai levelezés, hivatalos ügyintézés. Olcsó/hatékony szórakozást biztosít az ingyen zenékkel/videókkal. Bármilyen helyet meg lehet látogatni a világban a Google Maps utcanézetével. Bármilyen adatnak utána lehet nézni.


Nagyon nehezen fér a fejembe, hogy miért akar egy ilyen hasznos területet megadóztatni a kormány.


Szerintetek köze lehet ennek a filmek, zenék jogdíjához, ami az ingyenes/kalóz letöltések miatt elveszik?


Ráadásul ha adatmennyiség alapján lesz adóztatva, akkor a minőség romlani fog, ugyanis az adatmennyiség lecsökkentése bekerülhet a tartalomszolgáltatók fontossági sorrendjébe, ami egyenes út a minőségromláshoz.


Mit akar tenni a kormány a befolyó 20 milliárddal? A legszegényebbeknek adja, hogy legyen mindenkinek internet hozzáférése?



2014. okt. 28. 19:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

47%-os nincs igazad hagyd abba.


Neked nincs igazad te szélsőjobbos idióta. Már nagyon idegesít hogy csak rinyáltok állandóan. SZEGÉNY VAGY ARRÓL TE TEHETSZ NEM A KORMÁNY. Jobban kellet volna tanulni az iskolában.

2014. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert az orvosok agyonkeresik magukat. :D

Nagyon erős egyetem pedig az.

Sőt az értelmiségiek itt maradnak az orszáőgban mert olyan jól keresnek. :D

Sőt mindenki el is tud helyezkedni, olyan sok itt a bőven fizető állás.

Neked vagy miliomosak a szüleid, vagy zsidó vagy.

2014. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

SZEGÉNY VAGY ARRÓL TE TEHETSZ NEM A KORMÁNY. Jobban kellet volna tanulni az iskolában.

Úgye ezt egyedül egy roma telepen is elmernéd mondani. :D

Nem próbállak megérteni mert nem lehet. Szégyen hogy magyar vagy, és magyar nyelven beszélsz.

Húz el afrikába és ott oszt az észt.

2014. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"Neked nincs igazad te szélsőjobbos idióta."


Sajnálom ezt bebuktad mert nemvagyok szélső jobbos.

A másik hogy te mindenkit lehüjézel itt és azt képzeled hogy neked van igazad, az a 28% amit kaptál jól mutatja hogy mennyire nincs igazad.

Ezzel én be is fejeztem veled mert te csak sértegetni tudsz mindenkit nálad a slrtegetlsek helyettesítik az érveket.

2014. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
4%

Ja, mert az orvosok agyonkeresik magukat. :D

Nagyon erős egyetem pedig az.

Sőt az értelmiségiek itt maradnak az orszáőgban mert olyan jól keresnek. :D

Sőt mindenki el is tud helyezkedni, olyan sok itt a bőven fizető állás.

Neked vagy miliomosak a szüleid, vagy zsidó vagy.


Mit zsidózol itt. Rasszista gyűlöletkeltés is büntetendő.

Szerintem kezd félni mert erősen gondolkozom hogy feljelentselek. Köszönd meg magadnak.

2014. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok ez egy notórius feljelentő.
2014. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen emberek. Az ország mindegyik népét fel lehet sorolni, De azt az egyet nem.

Mit a herry pottherben a nagyúr. Ki ne mond a nevét.

2014. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
46%
Csak mindenki féljen, rettegjen.
2014. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mire jó ez?
2014. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

annak igaza van, aki azt mondja, hogy figyelemelterelés, a kérdés már csak az, hogy bevezetik-e vagy sem, illetve arra is kíváncsi vagyok, melyik analfabéta agyából pattant ki az ötlet

a befolyó összeget pedig ugyanúgy eltüntetik a lefolyóban, mint a magánynyugdíjakat

2014. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!