Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baj a kurucz infoval?

Mi baj a kurucz infoval?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Hogy egyáltalán létezik. de kell hogy legyen merkimonnyaazigasságot:D XD
2010. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
42%

Hogy nem zsidajinfó!

Maszopinfó!

extrahiperliberálinfó!


Amúgy semmi.

2010. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%

mert az összes média közül a leghiteltelenebb.Sok hazugságot ír,vagy az igazságot elferdíti,manipulálja.Nagyon szélsőséges,kár,hogy sajtószabadság van és nem lehet betiltani.

Csak a Jobbikosok és a többi szélsőséges szereti és hisz neki.

2010. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
Semmi. Ők nem is újságírók, hanem hősök. Kimondják az igazságot, úgy viselkednek, mint az erős gyökerű jegenye a mocskoshazugliberális média folyójának pusztító áradásakor! Hitelesek, és maximálisan ragaszkodnak a sajtó tisztaságához, az igazság kereséséhez. Ráadásul mindezt kulturáltan, gusztusosan teszik, nem beteges, gyenge szóviccekkel és alantas hazugságokkal. Hajrá hajrá hajrá! Kitartás! Szebb jövőt! Talpra magyar! XD
2010. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Igazat ir, csak maskepp. Neha nem szalonkepes. Kell egy ilyen oldal is.
2010. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%
fröcsög az oldal a gyűlölködéstől
2010. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Csak annyi a baj, hogy minden hírt megtölt cigányozással meg zsidózással. Sőt, mindent a hozzájuk vezet vissza. Egyszer olvastam rajta, hogy a zsidók felelősek a globális felmelegedésért. Hát, részvétem annak aki hisz ezeknek.
2010. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon szomorú élete lehet azoknak, akik nem találnak más örömöt az életben, minthogy álnevek mögé rejtőzve (hja, mert a valódi nevüket ugye nem vállalják a szerkesztők, meg Amerikában működtetik a szervert, abban az országban, amit nem mellesleg gyűlölnek) szidják a zsidókat meg a cigányokat, mint "minden baj okozóit".

Valójában csak sajnálom ezeket az embereket. Meg azokat, akik olvassák.

2010. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem lenne baj vele, mint szórakoztató humoroldal, de hogy vannak emberek, akik ebből (és ami még rosszabb, akik csak ebből) tájékozódnak, az azért elég baj.
2010. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Én nacionalista vagyok, de nem tetszik a kuruc. Azért mert egy nemzeti blikk. A hírek között van pár érdekes és igaz, de sok a felesleges igénytelen sz*r. Bocsi, sztem az nem egy nemzeti oldalra való hír, hogy nyert a fradi, vagy hogy mit énekel a fanka. Sz*rok mind a kettőre. Gagyi, és ilyen gagyi szintre van süllyedve az oldal. Na a hirdetésekről meg ne is beszéljünk, hogy rendeljek amerikából paprikát, meg thor steinar pólót.


Őszintén megmondom, biznisz-szagú az egész és bulvár színvonalon van az egész.


Szerencsére vannak hitelesebb, szókimondóbb nacionalista portálok is, akik vállaltan is hungaristák és ne határolódnak el 5 percenként ahogy kurucék. Én maradok náluk.

2010. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!