Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki 2006-ban...

Van itt olyan aki 2006-ban tüntetett az MSZP ellen? Kort is írjátok oda hány évesek voltatok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
19 voltam akkor és tüntettem.
2014. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
35 voltam akkor!
2014. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.Szép volt:)
2014. okt. 31. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
De mi volt szép? Nem történt akkor (sem) semmi.
2014. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
számomra ők hősök. Hogyne történt volna semmi?..
2014. okt. 31. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

20 voltam és az egy forradalmi helyzet volt, kellett volna egy vezér és át lehetett volna venni a hatalmat


közel 10 év után most egy fejlett ország lennénk mindenféle rabiga meg hitel nélkül


a korruptakat bebörtönözték volna stb stb

2014. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Van, de nálunk "faluhelyt" tehát vidéki nagyvárosban (Szeged) ez valóban csak egy tüntetés volt a városháza előtt. Én akkor 18 voltam.

Van azonban valami, ami miatt nem leszek népszerű, látva, hogy mire mentünk a többnapos ácsorgással mai ésszel már nem vágnék bele. Gyurcsány Ferenc nem mondott le, csak a tüntetésektől függetlenül 2009-ben, és az egész hajcihő csak arra volt jó, hogy a Fidesz átvegye az irányítást a szociális népszavazásával.

Tehát én nem vagyok büszke arra, hogy 2006-ban tüntettem, mert közvetve csak a fideszes kétharmadnak alapoztunk, és ezért mindenkitől elnézést kérek, mert nagyon nem ilyen lovat akartunk akkor. Szomorú ezt kimondani, de az "elmúltnyolcév" minden visszásságával együtt élhetőbb volt így utólag visszanézve mint ami most van helyette.

2014. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
még nincs veszve semmi, fel a fejjel!:)
2014. okt. 31. 17:22
 9/13 A kérdező kommentje:
hiába lehet nem mondott le gyurcsány,ő már hatalmon NEM lesz! nem zártuk a börtönbe a hazaáruló politikusokat de még van esély rá úgy látom.. ment a zöld kezecske.
2014. okt. 31. 17:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tüntettem ellene. Hogy miért nem? Hát azért mert tudtam hogy helyette csak mégrosszabb lett volna. Háztáji gazdaság pártiként érthető hogy nekem sem volt ínyemre a szocializmus sem. Ennek ellenére a rendszerváltáskor nem szavaztam a szocializmus ellen. Hogy miért nem? Hát mert semmi előnyét nem láttam annak, hogy a fejemre nőnek korrupt milliárdosok, ha kaszinóbirodalmak épülnek ahol munka nélkül gazdagodnak a trilliárdosok én meg tovább dolgozom. Két rossz közül néha a kevésbé rosszat célszerű választani.
2014. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!