Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabályos az ha én nyomtatok...

Szabályos az ha én nyomtatok saját negatív kampányt az ellen a párt ellen akit utálok és ezt kiragasztom?

Figyelt kérdés

Magánember tehet ilyet, hogy kampányol?

Az MSZP pár szemét dolgát írnám rá, emlékeztetőül.


2010. jan. 26. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Közterületre,intézményekbe engedéllyel lehet plakátolni.Thát ha az illetékes megengedi...
2010. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Ha Jobbikot akarnád lejáratni hidd el a kutyát sem érdekli. Úgy csináld, hogy ne bukj le! Hajrá! Én csak kisebb plakátokat fogok letépkedni.
2010. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Erre én is kíváncsi vagyok. Ha Jobbikot akarnád lejáratni hidd el a kutyát sem érdekli. Úgy csináld, hogy ne bukj le! Hajrá! Én csak kisebb plakátokat fogok letépkedni.


Neked mi a bajod a Jobbikkal?


Ne plakátolj engedély nélkül mert nagyon megbüntetnek, annál csak azt büntetik meg jobban akik az engedélyezett palkátokat tépkedik!

2010. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Örülök, hogy egy ilyen kultúrországban élhetek, ahhol az ember nem azon gondolkozik, hogy hogyan támogathatná a neki szimpatikusakat, hanem, hogy hogyan csesszen ki a másikkal, hogyan tépkedje le a másik plakátját.
2010. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Miért csak az MSZP-ét ? A többi pártnak legalább annyi szemete van,csak te arra még nem emlékszel.
2010. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egy ilyen kultúrországban élhetek, ahhol az ember nem azon gondolkozik, hogy hogyan támogathatná a neki szimpatikusakat, hanem, hogy hogyan csesszen ki a másikkal, hogyan tépkedje le a másik plakátját.


Jó tanuló a magyar!

Ezt látja a szimpatikus pártjaitól is, ne építsünk, vagy oldjunk meg, esetleg beszéljük meg hogy is lehetne!

Hanem riogssunk, hazudozzunk, ígérgessünk, hülyítsük az embereket!


És akkor még a jobbikosok a hülyék, meg a szélsőségesek!

2010. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Jobbikosok is ezt csinálják,elég a kommentjeiket olvasni.
2010. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szaggassatok csak, már mindenki eldöntötte kire fog szavazni, vagy legalább, hogy kire nem. Egy plakát felragasztása vagy letépése nem fog ezen változtatni.
2010. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a Jobbik plakátjait hanem az msz(m)p plakátjait tépkedném! És nem a Jobbik miatt, hanem hogy egy ilyen hazaáruló csürhe kirakhat ilyesmit és nincs min börtönbe áá, egyszerűen a jóizlésemet sérti már...
2010. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A Jobbikosok is ezt csinálják,elég a kommentjeiket olvasni.


Kérlek szépen a jobbiknak van elég aktivistája, az elmúlt évben meg 10× eződtünk! Ahol tavaly még 1/4 házzal üzemeltünk oda ma már egy egy megbeszélés alkalmával az érkezőknek kétszer kell elmondani hogy mi is lenne a feladat, mert nem férünk be! Mi egy plakátot sem fogunk letépni, sőt szigorúan tilos, de ha a miáltalunk kapott felületre valaki kibiggyeszti az övét akkor az egész felület gondosan le lesz tapétázva. Annyi az aktivista hogy el sem hittem volna még tavaly. Minden héten annyi új arc van hogy hihetetlen, és ők kérdezik hogy miben segíthetnek. A bőség zavara. A kopogtató cédulák begyűjtésére már tizenhétszer annyi jelentkező van, mint amennyi körzet! " legalább is nálunk"

2010. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!