Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lesz egy ember Magyar?

X. Maté kérdése:

Mitől lesz egy ember Magyar?

Figyelt kérdés

Szerinted mi kell ahhoz, hogy valaki Magyar legyen függetlenül attól, hogy cigány, zsidó, szerb, amerikai, ukrán, arab stb.


Te miért tartod Magyarnak magad?


2010. jan. 26. 15:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
A szívedben egy érzés, az ami magyarrá tesz...
2010. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon születtem,és magyar állampolgár vagyok.De ezzel nem szoktam foglalkozni,csak akkor hozom szóba,ha valaki megkérdezi.Nem ez a legfontosabb dolog az életben.
2010. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
24%
cigany, zsido, ameriakai , arab nem lehet magyar.. barki mas igen :))))
2010. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
32%
attól hogy azt gondolja mint az előző válaszoló írt :D Sajnos
2010. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%

Elég provokatív a kérdés, főleg így nagybetűvel írva a magyart. A másodiknak van igaza. Az a magyar, aki magyar állampolgárként van bejegyezve.

Ez elég egyértelmű, nem kell ragozni.

2010. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok itt az állampolgár, sokuk mégsem igazán magyar. Nem ismerik a magyar történelmet, esetleg nem is érdekli őket, nem tudják rendesen használni a magyar nyelvet, és nem érdekli őket a többi magyar ember, és a haza sorsa, csak a saját életük.

Igen, lehetséges, hogy ezeknek az embereknek a személyi igazolványán is az szerepel, hogy magyar állampolgárok, de hogy nem igazán magyarok, az is biztos. Ahhoz ennél több kell.

2010. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
cigány amerikai stb.. hogy a fa.szba lehetne már magyar kedves előző????
2010. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
En legalabb büszken dolgozom es nem a mas penzet lopom.. vagy azt kene szerinted? A szoc. hivatalban tarhalni levett arannyal a nyakbol, es az autot a sarkon hagyva, eljatszva, hogy semmi penzem???? Bar lehet en vagyok nacionalista gondolkodasu, de ezt az orszagot fejleszteni kene, nem meg jobban lehuzni, en megteszem a reszem fizetem az adom... Es ÖK?
2010. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
A magyar állampolgár =/= magyar. Szerintem attól lesz magyar, hogy annak érzi magát, és nem tesz a magyar nép ellen, hanem pont ellenkezőleg.
2010. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
57%
Ezen a kérdésen azok szoktak agyalni, akik sok rosszat tettek az ország ellen, vagy mint politikus, vagy mint az őket megválasztó ember személyében!
2010. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!