Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bratyizik Orbán ezekkel?

Miért bratyizik Orbán ezekkel?

Figyelt kérdés

[link]


valódi képek?


2010. jan. 26. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kepeknel latszik, hogy photoshop..
2010. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem gondoltam volna h a kuruc info photoshop használat szintjére kerül le..
2010. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kurucinfó cikke Orbánról a 168 óra cikke alapján... ez majdnem olyan hiteles, mint a cion bölcseinek jegyzőkönyve meg Varga Csaba legújabb felfedezései az angol nyelv magyar eredetéről.


Mindenesetre szép, ahogy a jobbik lassan összenő a bátyuskájával, az mszp-vel egy orbánellenes népfronttá :))))

2010. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Naja. Nem hinném, hogy ORbán engedné magát fényképezgetni ezekkel csakúgy, meg egyébként is mind a két képen úgyanúgy bámul. Azért a hangulatkeltésnek is kellene határt szabni!:S
2010. jan. 26. 18:38
 5/11 bumbi02 ***** válasza:
hát én eddig se tartottam hirforrásnak a kurucinfot... de ez mársok.... nem szeretm OV-t sem igazán de mien dolog már h odavágják egy képre azt lehordják h cigánybünözök körébe mászkál... azt ők még szidják is a kommunizmus idei koncepcios pereket? kb azok is igy zajlottak...
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fideszes vagyok de ezek a képek nem photosoposok, annak idején amikor készültek, még az MSZP is azt mondta, hogy egy politikus nem tudhatja kivel fotózkodik és nem ítéltél el emiatt.

Hiszen ha jó fej politikus akarsz lenni akkor bárkivel hagynod kell egy közös fotót mert ha nem, azt mondják na ez egy köcsög.

2010. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
én nem vagyok nagy szakértő de nekem is feltünik h photoshop.. megkérdeztem tesomat aki egy grafikus iskolában tanul és nap mint nap dolgoznak photoshoppal ő is megerősitette...jobban hiszek olyan szakvéleménynek akinek semmi érdeke nem füzödik ahhoz h azt mondja, mint a kurucos szakvéleménynek akinek érdeke...
2010. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt komolyan gondoltad?:D
2010. jan. 27. 17:51
 9/11 A kérdező kommentje:
17:44
2010. jan. 27. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:

17:44 jól emlékszik. Tényleg furcsák a képek, de nem a photoshop miatt, hanem mert régi újságokból lettek kifényképezve (ez a történet sok éves).


Persze lehet, hogy photoshop, de akkor is az ötletet az említett régi képek adhatták hozzá.

2010. jan. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!