Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Lehet Más a Politika (LMP)...

Bob76xd kérdése:

A Lehet Más a Politika (LMP) miért balközépes párt?

Figyelt kérdés
Az ideológiáját néztem a Wikipédián, és azt láttam hogy Balközép párt az LMP. Azt is láttam hogy Zöld politikai és Harmadik Utasságos párt az LMP. Miért nem jobboldali az LMP ?

2014. nov. 2. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
mert közük nincsa a jobboldalisághoz. De a Jobbikon kívül talán még rájuk lehetne mondani, hogy értelmes ellenzék
2014. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az LMP önmagát igazi baloldali vallja.

Szerintük az MSZP-DK...stb kamu baloldaliak.

2014. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert a Jobbik alternatíva? Nézzétek meg az ózdi jelöltüket... egy két lábon járó sztereotípia
2014. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Mert mind társadalompolitikailag (társadalmi és vagyoni különbségek csökkentése, egyenlőség, ha kell akár pozitív diszkriminációval) mind gazdaságpolitikailag (globalizáció és nagytőke ellenesség, kisvállalatok kiemelt támogatása) baloldaliak?

Nagyjából ők az egyetlen párt a parlamentben, aminek ezen téren nincs identitászavara.

2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!