Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítja magáról folyamat...

Miért állítja magáról folyamatosan a FIDESZ, hogy őket a nép választotta meg?

Figyelt kérdés

A mostani választáson a szavazásra jogosultak 22 % voksolt a Fideszre,ha jól emlékszem körülbelül 38 % volt azoknak a száma,aki nem járult a szavazóurnákhoz. (az adatok nem pontosak)

Kérem szépen magyarázza már el vki,akkor melyik nép is szavazta meg ezt a kormányt?


2014. nov. 7. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
úgyértem bunda, nem bukta :D
2014. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12: Normális alternatívát.
2014. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De legalább elment volna a többség szavazni.. Tök mindegy kire, felőlem az LMP-re is szavazhatnak, csak ne legyen 2/3-a a Fidesznek, mert ez így nem demokrácia!
2014. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A FIDESZT A MAGYAR NÉP TÖBBSÉGE TÁMOGATTA KISAPÁM! EZ TÉNY! NEM CSAK ÁLLÍTÁS!
2014. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért, ki választotta meg őket, ha nem a nép?

22% szavazott a Fideszre. Ez is lerágott csont, aki nem ment el szavazni, az ne panaszkodjon a végeredmény miatt. Nyugaton sem megy el mindenki, aki jogosult, általában erre azt szokták mondani, hogy így jártak. Ez normális dolog. Hogy a többiek közül meg mennyien szavaztak, az egy dolog, de nézd meg mennyi egyéni képviselőkörzetet elhozott a Fidesz. Azért lehetett tudni a választás előtt, hogy ezeken fog múlni a végeredmény, nem a listás szavazatokon. Azt is lehetett tudni, hogy nem kell 50%+1 szavazat a mandátum elnyeréséhez. A szabályokat mindenki ismerte már jó előre. Azt elég nehéz lehet a választási rendszerre fogni, hogy két kezemen meg tudom számolni, hány egyéni választókerületet hozott el az ellenzék. Amíg a 106 egyéni választókerületből nem fognak tudni elhozni legalább 50-et ellenzékiek, addig nem is lesz nagyon más végeredmény.

2014. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

17: Ha mondjuk nem törölték volna el anno a többfordulós választásokat és lenne egy minimum részvétel, ami alatt nem lenne érvényes az egész, akkor máris nem a Fityesz nyert volna. Ez tény, akárhogy is csűritek csavarjátok, ez így igaz.


De ugyanez igaz akkor is, ha kötelező lenne elmenni szavazni. A támogatottságuk nevetséges szinten van az országban...

2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem unalmas még ez a sok "ha ez meg az lett volna"?

Ha Orbánt márciusban elcsapja egy busz, akkor nem ő nyert volna. De nem csapta el, így teljesen fölösleges azon kattogni, hogy mi lett volna, ha valóban elcsapja.

2014. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

máris jó lett volna ez a választási rendszer, ha a libsik kaptak volna több szavazatot...de mivel nem kaptak eleget, ezért diktatúra van! ennyi a logikájuk a bukott libsi baloldliaknak!

ha a régi választási rendszer maradt volna, akkor is bukott volna a ballib, az újjal szintén! tehát teljesen mindegy libsikéim, mit mondtok, megbuktatok, nem kelletek a népnek!

tudjátok miért? mert magyarellenesek vagytok! na ezen kellene változtatni, hogy patrióták, nemzetiek legyetek és csak utána kuncsorogjatok a magyarok szavazataiért! addig, míg nem vagytok nemzetiek, Magyarországért elkötelezettek, addig indulni sem szabadna nektek a választáson, úgy igazából! de mivel teljes a demokrácia az Orbán kormány alatt, ezért ndulhattok!

az mszp-szdsz-nek örülnie kellene, hogy a székházuk nem áll lángokban a népharagtól!

2014. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18: Az ilyen hozzászólókat annyira rühellem, de tényleg.


Nem vagyok libsi, nem vagyok Jobbikos, nem vagyok MSZP-s de nem vagyok Fideszes sem. Tudom, hogy a ti még sajnos egybitesnek sem mondható gondolkodásotokkal nagyon nehéz ezt felfogni, de vannak itthon nagyon sokan, akik hozzám hasonlóan egy párthoz sem tartoznak és ettől függetlenül nem örülnek annak, hogy egy párt, akire a 8 millió emberből csak 2 millió szavazott, 2/3-ot kapott.


Többek között egyébként az alternatívák hiánya miatt nem mentünk el szavazni. Ha viszont lett VOLNA egy kitoszott második forduló és látjuk, hogy ebből baj lesz, simán szavaztunk volna egy kisebbik rosszra. Sőt, ha kötelező választás lett volna, akkor sem lett volna a kitoszott Fidesznek kétharmada. Pontozzatok le, ku rvára leszarom, de ez az igazság.


Az ilyen agymosott hülyék miatt tart ott az ország, ahol.


Javasolt bejegyzés, már ha tudtok olvasni a bégetésen kívül:


http://balf aszmagyarok.blog.hu/2014/09/05/partos_hienak_vakszerelem_aldozatai


De tényleg olvassátok el és nézzetek mélyen magatokba. Ne itt fröcsögjetek nekem (a szóközt meg távolítsátok el, mert annyira csodálatos ez az oldal, hogy nem engedi linkelni normálisan).

2014. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

"Többek között egyébként az alternatívák hiánya miatt nem mentünk el szavazni."

Akkor mit jártatod a pofikád? Másodszor elmentél volna? Mi tartott vissza először, hogy elmenj és szavazz arra akire a nemlétező második fordulóban szavaztál volna? Nem lehetett tudni, hogy a fidesznek elsöprő többsége lesz? Kérlek ne nevettesd ki magad! Ez csak abban az esetben lenne jó kifogás, ha egy barlangban laknál.

Képzeld nekem meg a hozzád hasonlókból van elegem. Habzó szájjal szidja a rendszert, de ő nem szavazott. Akkor? Mire tetszik számítani?

2014. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!