Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem állnak a rendőrök a...

Miért nem állnak a rendőrök a tüntetők mellé? Miért nem látnak át végre az emberek ezen a mocskos rendszeren?

Figyelt kérdés

Más országokban volt már rá példa több esetben is. (Brazília, Olaszország, Thaiföld, Németország stb.)

Ez az egész tüntetéses mizéria az "oszd meg és uralkodj" magasiskolája. A sok politikus/oligarcha féregnek nem kell mást tennie, mint kávét szürcsölgetve röhögni az egészen, miközben a magyarok az utcán egymást dobálják, lökdösik (vagy esetenként lövik, felgyújtják).


Ilyen válaszokat nem kérek, hogy "parancsot teljesítenek", vagy "féltik a fizetésüket, a megélhetésüket". Egyrészt több száz rendőrt nem lehet kirúgni, egyszerűen nem bírná el a rendszer, valamint kétlem, hogy egyáltalán annyira jól meg lennének fizetve. Továbbá ők is ugyan úgy magyar állampolgárok, ők is ugyan úgy el vannak nyomva, és csak jól járnának a változással.


Persze feltehetném ezt a kérdést mondjuk a behajtókra, adóellenőrökre vagy bármi hasonló "foglalkozásra" vonatkozólag is. Ez egyszerűen felfoghatatlan! Miért vagyunk hajlandóak eltűrni a pofátlan lopást, és ráadásul még a piszkos munkát is elvégezni helyettük? A nép saját magát szívatja!


Mikor értik már meg végre az emberek, hogy TÖBBEN VAGYUNK, az úgynevezett "elit" hatalma csak egy illúzió, és valójában mi működtetjük az egész rohadt rendszert? A mi munkánk építette fel és tartja életben! Ha a passzív ellenállás (igen, passzív, még csak tüntetésre sem lenne szükség) valóban tömeges lenne, az egész úgy omlana össze, mint egy kártyavár. Miért kell állandóan önzőnek lenni, aprópénzekért tönkretenni a másikat? Miért nem lehet végre egy népként/nemzetként gondolkodni?


Mielőtt pedig valaki azt állítaná, nem, nem vagyok anarchista, tisztában vagyok vele, hogy valamilyen rendszerre (egy IGAZSÁGOSRA) szükség van, csak egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy az emberek miért hagyják magukat birka módjára megvezetni.



2014. nov. 18. 03:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert tudják mi a jó, ennek az országnak.
2014. nov. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

És nem külföldről pénzelik őket, mint a mostani tüntetőket!


Plusz, a rendőrök nem a tüntetők mellé szoktak át állni, hanem a nép mellé!


Majd ha a nép megy ki valóban tüntetni, és nem csak pár ezer fizetett / nem fizetetett tüntető, akkor nem is lesz más választásuk.


Bölcsnek kell lenni, nem szabad bedőlni mindenféle utcai hőzöngésnek, még akkor sem, ha jogos vagy jogosnak vélt problémákat tűznek a zászlajukra: a céljuk ennek ellenére lehet valami egészen más is.

2014. nov. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem veri szét a rendőrség ezt a tüntetést úgy, ahogy 2006 októberében tette?Én inkább erre lennék kíváncsi.
2014. nov. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Fizetett tüntetők Orbán beszédein szoktak megjelenni, meg a CÖF meneteléseken, erről már megbizonyosodhattunk.


Én megnéztem a tüntetőket és azt láttam hogy mindenkinek más más felirat volt a tábláján minden tábla más formájú volt. A feliratok is teljesen eltértek egymástól.


Nos nem kell nagy logika hozzá hogy rá jöjjünk ez a tömeg nem szervezett fizetett emberekből állt hanem a spontán felháborodott sokaság fejezte ki nemtetszését Orbán és népnyúzó kormánya ellen.

2014. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"Miért nem veri szét a rendőrség ezt a tüntetést úgy, ahogy 2006 októberében tette?Én inkább erre lennék kíváncsi."


Azért mert ezek a tüntetők viszonylag kulturáltan tüntettek, nem gyújtogattak nem rongáltak meg semmit nem törtek be az üzletekbe nem fosztogattak nem támadtak rá a rendőrökre.

2014. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

...Ilyen válaszokat nem kérek, hogy "parancsot teljesítenek", vagy "féltik a fizetésüket, a megélhetésüket".....


Pedig ez a dolog egyik lényeges eleme, bizony a létbizonytalanságtól való félelem. Igen a hatalom ezt jól tudja, ezért alakított ki ilyen függőségi helyzetet. Ezért akarják most a munkanélküli segélyt is megszüntetni, hogy a semmi társadalmi hasznot nem hozó közmunka majd az egyetlen és hatalom által ellenőrzött menedék legyen az éhenhalás ellen. A másik elem meg sajnos az, hogy amíg egy általános zavargás van és nem tudja a spontán megszerveződött tömeg, hogy majd mit és kit válasszon, addig ez csak zavargás marad. Egy adott hatalommal szemben csak egy másik hatalmat lehet felállítani, de ilyen jelenleg nincs.

2014. nov. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Mert őket csak az érdekli, hogy megkapják a fizetésüket és kiélhessék a szadista kényszereiket a népen. Bizonyos szempontból érdekük az aktuális államhatalom védelme, hiszen ez határozza meg a jólétüket, elveket (vagy akár erkölcsöt) meg ne várj el egy korrupt rendszert szolgáló rendőrségtől.

A kettestől kérdezném, hiszen szerinte a tüntetők külföldről fizetett felforgatók, hogy mivel én ott voltam, hol tudnám felvenni a pénz amit sejtésem szerint az Illuminatitól vagy Putintól/Obamától személyesen kapok meg? Várom a válaszod.

2014. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert konkrétan, nem a csőcselék van lefizetve,hanem a szervezők.
2014. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért állnának , hisz még a tüntetők se tudják miért vannak kint. Inkább a szónokokat kéne lefogni, feltüzelik a tüntetőket aztán el mennek haza vagy be mennek Olgához. És azt mondják nem miattuk balhéznak most a téren. Mossák kezeik ez a gusztustalan.
2014. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Akkor hol voltak ezek a tüntetők, amikor átjátszották a magyar földet, meg a piros szeműek ámokfutásai idején?

Teljesen kilóg a lóláb, kik szervezték ezt, és kik vesznek részt rajta, (pár hozzá csapódott naiv embert nem számítva.)

A háború egyik formája: a belső felforgatás: ezzel próbálkoznak, kár a meséért!

2014. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!