Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy még ebben a ciklusban szétszakad a Fidesz?

Figyelt kérdés
Egyre hangosabb a párton belüli ellenzék, Orbán nagy lyukra futott a Déli-Áramlattal, mélyponton a Fidesz támogatottsága, az amerikai nyomás is nagy, a KDNP is nyomul a vasárnapi nyitva tartással (gondolom a 2/3-al zsarolnak). Nekem nagyon úgy tűnik, ez nem tartható és ebből előbb-utóbb szakadás lesz.
2014. dec. 3. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, szerintem is.
2014. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezek nem szakadnak, csak osztódnak. :D
2014. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem szakad szét a párt. A KDNP is tudja, hogy ha két harmadot megbontja, abból mindketten rosszul járnak, a KDNP még rossabbul. 2/3 nélkül is lehet kormányozni.

Annyira azért nincs mélyponton a támogatottsága...

2014. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Mármint a koalíció...
2014. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:
77%

Orbán szerintem csak Berlusconit akarja utánozni pár dologban.

Olaszországban bevált egy ideig,de nem hinném,hogy Orbán olyan sokáig tartani tudja majd hatalmát,mint ahogy Berlusconi tartotta.

Ott is csak korrupciókkal,hazugságokkal tudták ideig,óráig fent tartani hatalmukat.


(Mondjuk azt mondják,hogy állítólag az olasz média több mint 60%ban még mindig a jobb oldal kezében van mai napig.)

2014. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:
69%
Egyébként azt el tudom hinni,hogy a kisebbik kormányzó párt zsarolja egy két dologgal a fideszt.
2014. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Orbán sosem fog szét szakadni a rendszer mindig eggységes marad! a ballibek akarják úgy beállítani mintha baj lenne Orbánnál hogy gyengíccsék a hatalmat
2014. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, nincs olyan, hogy mindig. Jobb, ha lélekben felkészülsz, hogy a Fidesz is elfog tűnni a történelem süllyesztőjében, mint a többi. Még kemény diktatúrák sem húzták örökké, nemhogy egy ilyen autokrata rendszer. Minden csak idő kérdése. Lehet, hogy fél év, vagy 4 év vagy 8, de előbb-vagy utóbb mennek a kukába ők is.
2014. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gebasz1 ***** válasza:
Mire tolvajra és rablóra?
2014. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a ciklusban, hanem kb. max, fél éven belül.
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!