Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz, ha a fidesz megbukik?

Mi lesz, ha a fidesz megbukik?

Figyelt kérdés
Ne ertsen felre senki se, nem szeretem oket, sot ruhellem, hogy mindenfele fszsagot vezetnek be azert, hogy tobbet lopjanak. De az mszp se jobb alternativa a hitelfelvetelukkel, a jobbikkal meg megint az oroszok fele mennenk. Szerimtetek milyen partnak kene kormanyoznia?
2014. dec. 11. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a hónap kérdése.
2014. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló véleményen vagyok mint te. Nyugi a Fidesz a 2018-as ciklus végéig nem fog "megbukni", hiszen semmi áron nem mondanának le a hatalomról. Szóval még maradt 3.5 év egy értelmes ellenzéki párt előkerülésére.. Ez nagyon kevés idő, de szükség helyzetben nem tartom kizártnak. (Szerintem már most is van kormányzásra alkalmas csoport pl. szakértői csoportok, ki tudja lehet egyszer csak úgy döntenek hogy pártot alapítanak) Ha 2 éven belül még nyoma sem lesz új pártnak én akkor kezdenék el aggódni, mivel az annyit jelent, hogy kegyetlen alacsony részvétellel, de a Fidesz újra választásokat nyer.. 2022-ig meg szerintem nem akarjuk, hogy a Fidesz maradjon :(
2014. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Igazából a Fidesz már akkor sokkal jobb párt lett volna, ha 2010 óta nem csinálnak semmit.
2014. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Helyreállna a rend.
2014. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nagyon nyugtalanító kérdés...
2014. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
30 napos gyászt rendelnek el, nyugalom lesz és békesség, ezek után fejlődésnek indul Magyarország.
2014. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Orbán nem lép vissza a második bukta után sem, hiszen nem benne van a hiba, hanem a választók tévednek megint.
2014. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gazdasági csoda
2014. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csakis úgy lehetséges ,ha az egész bandát agyonlővik,persze ez nagy öröm lenne,ezután importálni kéne valami becsületes politikus brigádot valahonnan a távolabbi civilizációból,pl.skandinávoktól.
2014. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbukik, akkor nem marad a boltokban pezsgő.
2014. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!