Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki szabadelvű és itthon képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Én már belefáradtam az egészbe, Magyarországba.

Nincsenek megélhetési gondjaim, azt dolgozom, amit szeretek, amit tanultam.


De, a lakosság közgondolkodása egyre rosszabb.

Más országokban az emberek egyre inkább elfogadóbbak.

Magyarországon pont fordítva van.

De, a fiatalok is, ők különösen, nem tudom, talán a szélsőbaloldali pártállamban elnyomott szüleik, nagyszüleik nevelték, nevelik őket ilyenné.


Ez az egész dolog, már mindenütt ott van és jóval nagyobb nálam.Nem tudok már úgy csinálni, mintha nem venném észre.


Régebben a legtöbben azt hittük, hogy Magyarország egy szabad, európai ország lesz és felzárkózik agyban, gazdaságban is a nyugathoz.

Elsősorban agyban kellene, hisz lehetne akármilyen gazdag ez az ország, ilyen közgondolkodással élhetetlen lenne.



2015. jan. 14. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Jól gondolod, egy trágyadomb az egész, az emberek, a kormány, az egészségügytől kezdve a közoktatásig minden, egyszerűen tényleg minden. 50-60 év múlva a cigányság már nem kisebbség lesz, hanem többség. Ezért fogok '18-ban mindenképpen a Jobbikra szavazni és minél több embert ugyanerre buzdítani, még talán van remény!
2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
menj már a jobbikoddal. egyik főbb párt sem jó és itt már nincs jövő
2015. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
De a jelenlegiek közül ők a legnormálisabbak, illetve még talán az LMP.
2015. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"a lakosság közgondolkodása egyre rosszabb"

Teljesen érthetetlen, hogy miért a "lakosság" (brrr ez a szó!)közgondolkodása " határozza meg a létedet.

Szabad vagyok -amennyire magamat tudatommal, gondolkodásommal, munkámmal, cselekedeteimmel szabaddá tudom tenni. A "lakosság"-nak ehhez semmi köze.

2015. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"a lakosság közgondolkodása egyre rosszabb.

Más országokban az emberek egyre inkább elfogadóbbak.

Magyarországon pont fordítva van."


Szóval azért megy a hiszti mert nem mindenki támogatja a libber "nemtelenítő" és többi ökörséget?


Abban az esetben kár is több szót pazarolni erre! :D

2015. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Én elsősorban azért fogok külföldre menni, mert az ember a munkahelyén nagyon kiszolgáltatottá vált. Tény, hogy én a végzettségemmel talán jobb helyzetben vagyok, mint a szakmunkások és csak érettségivel rendelkezők, de mégis. Egy munkáltató azt csinál a dolgozójával, amit csak akar (főleg a magyar munkáltató).


Ezt követi az emberek gondolkodása, hogy rossz az egészségügy és az oktatás, végül a bérek alacsony szintje. Én diplomával akkora fizetésre számíthatok, amennyinél még egy takarítónő is többet keres Szlovéniában, nemhogy Ausztriában.


Szabadelvű alatt én a liberális, homoszexuális vonalat értem, szóval gondolom kérdező te is ezt képviseled. Gondolhatod, hogy milyen faxa ország lehet, ha én szélsőjobboldali rasszistaként is menekülnék innen.

2015. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Valóban nagyon tahók az emberek.

Ha most nem is azt vesszük alapul, hogy nem tetszik nekik egy Conchita Wurst vagy egy tüllszoknyába öltözött, dagadt, szőrös férfi, akkor még rendben is van, de az, hogy már minden apró baromságért képesek megtalálni a másikat és nyíltan belekötni, az már tényleg sok.

2015. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

"Régebben a legtöbben azt hittük, hogy Magyarország egy szabad, európai ország lesz és felzárkózik agyban, gazdaságban is a nyugathoz."

aztán ebből lett egy gyarmatosítás európa közepén.

és nem sok olyan gyarmat van,ahol örülnek annak,hogy kiszipolyozzák és jogfosztják a lakosságot.

szóval milyenek legyenek az emberek ha nem ilyenek?

az kellene hogy még jó pofát is vágjanak mindehhez?

a közgondolkodás meg inkább javuló félben van,mert egyre többen lázonganak,emelik fel a hangjukat a visszaélések ellen.

ezért pont hogy a passzivitást és a birka türelmet kellene levetkőzni egyszer és mindenkorra.

2015. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is így látom. semmi gondom nincs tulajdonképpen megélhetés szempontjából, van egy stabilnak látszó munkám, el tudom magam tartani, viszont a környezetem "lehangol", pont az ilyen 5-ös félék...én soha semmit nem tettem ellene, csak van egy elvem(meg a kérdezőnek is), és ő egyből megtámadja ezt, hogy az szar...az ilyen gondolkodású emberek miatt hagynám inkább itt ezt az országot, és nem a pénz és a megélhetés miatt.

vannak emberek, akik ráfogják a dolgot a politikára, de az csak egy igen másodlagos történet. a gyökere a magyar emberek ellenszenvében keresendő...főként arányokban, mert nincs ország, ahol ne lennének ellentétek...de ami itt megy, az tényleg olyan, hogy mások helyett szégyelled magad.

2015. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát menjen mindenki aki el akar menni. Mi tart vissza? Miért nem megy mindenki külföldre véneket pelenkázni mert itt annyira ki van szolgáltatva a munkának? Vagy inkább gyümölcsöt szedni.

Végzettség nélkül mindenhol csak szerencsével lehet jó melót kapni. Ha pedig van végzettséged és nincs melód akkor kicsit magadra is vess.


Az ennyire különleges emberek miért nem akarják jobbá tenni az országot és miért nem világosítsák fel a környezetüket is, hogy mi folyik itt? Jaah nem ti vagytok azok akik állandóan bőgnek, semmi sem jó nekik de tenni semmit nem akarnak?

2015. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!