Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a 2/3-ot pont...

Orbán Viktor a 2/3-ot pont azért hozta létre hogy ne kerüljön trébe?

Figyelt kérdés

Szerintem kellett volna neki a sorstól egy büdös nagy pofon,

amitől eszèbe se jut melyik a rossz út!



#internetadó #Dj Orban
2015. febr. 6. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök igazad van. Yoloswag meg mehet trébe a kétharmaddal, hogy DJOrbán a trébe 2/3. Így ahogy mondod.
2015. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A 2002-es választások elvesztésével megkapta a büdös nagy pofont, pont ezért hozott olyan törvényeket, hogy ezentúl 2/3-uk legyen.
2015. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
de te mit értesz tré alatt? bocs, ezek szerint nem vagyok otthon a szlengben de eskü, nem értem.
2015. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Emlékszem egészen mást akart ezelott 10 évvel

akkor még azt hitte bárkivel elbánhat fél kézzel

és erre kellett neki egy évtized hogy rá tudjon jönni

2015. febr. 6. 14:08
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja 2002... nesze nektek 13. havi nyugdíj, emelt segélyek meg közalkalmazotti bérek, ingyen felsőoktatás. Mi lett belőle? Vizitdíj tandíj...
2015. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
7%
senki nem vette észe a majka belehalokot ? :DD
2015. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban emelkednek az adók de azt mindenki elfelejti,hogy ez az ország kb 120 millió dolláros adósággal rendelkezik.Az adók emelése,bővítése nagyon rossz lépés,mindenki szív ezek miatt de inkább ez minthogy a IMF- től meg mindenféle bankoktól vegyünk fel kölcsönöket.

A 2/3-ad meg azért lett mert így szavaztunk sokan,jobbat nem tud senki szerintem Batthyány,Horthy már halottak és azóta talán nem is született ilyen vezető.


A baloldalnál csak jobb szerintem sokkal,ne felejtse el senki,hogy ezek mit csináltak, meg nem csináltak 2002-től

2010-ig.

2015. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

A Fidesz 1998 ban 44 milliárd dollár állam adósággal vette át a kormányzást a Horntól,majd 2002 ben ugyanezzel a 44 milliárdal adta v az vissza MSZP-nek.

Az adóssághalmaz 2010 re elérte a 120 millió dollárt.

Hol a pénz?


Persze ennek egy jó része kamat,,, de a többi??

Totál eladósodik az ország ha még felveszünk a bankoktól,már így is iszonyat nagy sz......ban ülünk.

Valakiknek talán lehet,hogy pont ez a jó???

A balliberális ellenzék csak a hatalmat szeretné megszerezni,mindent skandálnak ennek érdekében de nem szabad őket odaengedni soha többet.

2015. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A baloldal sokkal kevesebb kárt csinált, mint Orbán a mostani kormányzása alatt. Ami Horthyt illeti, ma a társadalom majdnem olyan, mint akkor volt. Egy kis réteg felsőtízezer, egy kis réteg közepes keresetű, a többség meg kizsákmányolt szerencsétlen, vagy éppen munkanélküli.

Az államadósság sem kevesebb, mint 2010-ben, és hitelünk is elég sok van az eladott Államkötvények miatt.

A 2/3 a választási törvény átírása és a határon túli szavazatok miatt lett meg, de valójában csak a szavazatra jogosultak negyede szavazott a Fideszre.

2015. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A baloldal sokkal kevesebb kárt csinált, mint Orbán a mostani kormányzása alatt."


A baloldal előtti Orbán-kormány is kevesebb kárt csinált, mint az azt követő baloldali kormány.


Ezt a váltógazdaságot hanyagoljuk már. Ezért nem fogok rájuk visszaszavazni.

2015. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!