Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MDF és az SZDSZ listán...

Az MDF és az SZDSZ listán vagy egyéni jelöltekben indul együtt?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy listán, méghozzá Budapesten és 10 megyében. Pontosabban ebből 4-ben csak az MDF listájára kerül egy-egy SZDSZ-es.

A többi 9 megyében viszont semmi együttműködés sem lesz.


Jól tudom?

És akkor az SZDSZ és az MDF egyéni jelölteket nem is indít?


2010. febr. 11. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

- Feldobom: semmi, leesik: semmi. Miaz?

- Semmi.

- Akkor minek dobálod?


A kérdésnek szerintem ennyi értelme van már ne is haragudj. Nem mondom hogy tökéletes a hasonlat de koszorús magyar Forma 1-es versenyzőnk jut eszembe a "szuper koalícióról". Szegény ott volt, igyekezett, mosolygott és nyilatkozott. De a versenyhez köze nem volt, hisz sajnos a tudása igen kevés volt az átlag versenyzőkhöz képest is, az autója a leggyengébb volt a mezőnyben, mégis az országnak egy hatalmas költséget jelentett aminek töredéke térült meg később, tehát tök jó hogy volt de még jobb lett volna ha soha nem került volna oda.

A két "pártocska" is próbálkozik, de az esélytelenek nyugalmával szórják szét azt a rengeteg pénzt, amit a kampányra fordítanak.


Sokkal több értelme lenne, ha abból a pénzből felújítanának néhány kórházat vagy iskolát.

Hasonlóan az F1-re kidobott pénz is jobb helyen lett volna akár egy kisebb útfelújítás fedezeteként.


Persze fillérre elszámoltatva.


Kérdésedre azért kaptál ennyi választ, mert a válaszolók egyetértenek velem csak ők szóra sem méltatták a "semmit".

2010. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy látszik az előbbi hozzászóló nem értette meg a kérdést.

Szerintem egyértelmű volt, de akkor elmagyarázom újra.


Az a kérdés, hogy az MDF és az SZDSZ listán indul együtt vagy egyéniben?


Lehet, hogy a szövegértési problémákkal küzdő válaszoló esetleg azt gondolta, hogy sajnálom, hogy ennyire a nullán van a két párt.

A legkevésbé sem sajnálom őket, csupán érdeklődtem.


Remélem így már érthető.

2010. febr. 13. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első és egyetlen vagyok és csak ismételni tudom önmagam mivel a szövegértésem olyan rossz hogy igazából nem is értem mit írok:


Kérdésedre azért kaptál ennyi választ, mert a válaszolók egyetértenek velem csak ők szóra sem méltatták a "semmit".


De remélem azóta megtudtad valahonnan amit akartál, bár a kérdés kiírása óta a negyedik variációnál tart a két, lényegében nem is létező "párt". Csak dobálják tovább a semmit...

2010. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy tényleg képtelen vagy felfogni amit kérdeztem.

Pusztán az érdekelt, hogy hogyan indulnak.


Elhiheted, hogy még nálad is sokkal jobban utálom és lenézem őket.

Éppen ezért semmi szükség a kioktató stílusodra. Van ezen a honlapon sok olyan ember aki még mindig majmolja az MSZP-t, SZDSZ-t, MDF-t, őket oktasd ki!

Rájuk fér!

Én köszönöm szépen, meg vagyok nélküle.

Amikor a kérdést kiírtam még nem tudtam a választ, ami egyébként valahol érthető is, figyelembe véve ami mostanában a házuk táján megy.

Ettől függetlenül, nem biztos, hogy többet értesz a politikához mint én. Nem biztos...

2010. márc. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!