Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képesek az emberek a...

Hogy képesek az emberek a Fidesz ámokfutása után még mindig a Jobbik mellett állni?

Figyelt kérdés

Nem tűnik fel nekik, hogy ez az államosító-ősnemzeti-konzervatív-mélykeresztyén-szupermagyar-nyugatellenes politizálás nem nagyon jön be?

Akkor minek akarnak egy olyan pártot, amelyik ezt még nagyobb fokozatra kapcsolva csinálná?

Szerencsére a józan emberek még mindig többségben vannak, de a Jobbik lassan erősödik.

Én csak abban reménykedem, hogy véget ért a növekedésük, különben le kell lépnem ebből az országból családostul, ha nem akarok még nagyobb önkényuralmat a nyakamba. Ezzel pedig nem leszek egyedül, mert ha jön a Jobbik kormány, akkor sokan mennek innen.


2015. febr. 23. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

A nyugatseggnyalás, szabadelvű, toleranciadiktatúra sem jött be.


Lépj csak nyugodtan le.Jó utat!

2015. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Miért, most talán maradnak? Én speciel múlt év áprilisban léptem...
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Menjetek, ágyő, Isten véletek!

De ha véget ér a Fidesz/Mszp ámokfutása, rengetegen haza is fognak jönni.

2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Mert a ballib még rosszabb.


Nem mindenkinek jön be az állandó magyarpocskondiázás, egyéb.


Egyébként mehetsz nyugodtan. (Ja amúgy én még nem szavaztam a jobbikra, de hamarabb szavaznék rájuk mint a hungarofób pártjaitokra.)

2015. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Most komolyan azt hisztitek, hogy olyan jó lesz nektek egy még ennél is központosítottabb kormányzás alatt, ahol még azt is az állam akarja majd megmondani, hogy csakis piros-fehér-zöld csomagolásban lévő papírzsebkendőbe fújhattok orrot, mert különben magyarellenes zsidók vagytok?


Engem nem ijesztetek meg azzal, hogy el kell innen mennem egy jólétibb országba, én inkább csak titeket sajnállak, mert abszolút nem értitek, hogy mit tesztek önmagatok ellen.

2015. febr. 23. 20:52
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

"olyan jó lesz nektek egy még ennél is központosítottabb kormányzás alatt, ahol még azt is az állam akarja majd megmondani, hogy csakis piros-fehér-zöld csomagolásban lévő papírzsebkendőbe fújhattok orrot, mert különben magyarellenes zsidók vagytok?"


Az másik végletet már láttuk, hogy valaki "nem jól vette a levegőt" a főnökeid alatt az már náci meg egyéb lett.

2015. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Az másik végletet már láttuk, hogy valaki "nem jól vette a levegőt" a főnökeid alatt az már náci meg egyéb lett."


Milyen főnökeim alatt?

Mesélnél erről, ha megkérlek?

2015. febr. 23. 20:57
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

6\


A Jobbiknak volt egy erős szociáldemokrata gazdasági programja, ami alapot/keretet adhatott volna a fejlődésnek (a 40 éves nyugdíjkorhatárt, és egyéb kisebb populista baromságokat leszámítva).


A marxistából neolibbé váló közgazdász elitünk viszont azt mondta, hogy akkor inkább Fidesz meg a kétharmad, mert, mert amibe az állam kicsit is beavatkozik, az Észak-Korea, sátánizmus, gulág, dilettantizmus, holott a legtöbb nyugati állam így kezdte, és ért el idáig, amitől mi meg lettünk a kommunizmus és a hiteladósság révén fosztva.


Nem zavartatva őket, hogy jelenleg már a nyugati állami tulajdon is nagyobb, mint a mienk; hogy a szociális háló, a föld jobban meg van védve Ausztriában, mint nálunk.


Arra hivatkoznak, hogy a fejlődés csak is transznacionális piaci alapokon történjen.

2015. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

"Mesélnél erről, ha megkérlek?"


Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy, Fodor Gábor, Kóka János,Ungár Klára....stb

2015. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!