Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi Fidesz kormány...

A jelenlegi Fidesz kormány miért ilyen rossz, amikor az első Orbán-kormány még anno (2002-ig) tényleg sok pozitív dolgot csinált?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak optikai csalódás és egy évtized múlva a jelenlegi Orbán-rendszerről is sokkal pozitívabb véleményünk lesz?
2015. febr. 24. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem 1998-2002 között még fiatal voltál ahhoz hogy megértsd mit csináltak akkor. Amúgy 2002-ben el is veszítették a választásokat. Szerinted miért? Hát nem azért mert annyi "pozitív dolgot csináltak".
2015. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

2002? 14. havi nyugdíj? Felelőtlen Medgyessy politika? Öszödi beszéd?

Mintha azt a választást a populista ígérgetés nyerte volna meg, és később bele is buktak, csak a bomba rossz kormány alatt robbant.


Mondjuk lehet itt beszélni egy olyan országban, ahol az a jól élés standardja, hogy mennyi a központilag meghatározott minimálbér...

2015. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert aki akkor még csak személyiségzavaros pszichopata volt, az mára folyamatos kezelés alatt álló skizofrén elmebeteggé forrta ki magát.
2015. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja amúgy megígérte a Viktor a 14. havi nyugdíjat, hát azóta se jött össze. Bár! Bajnai elvette a 13. havit is de azt sem sikerült visszaadnia a Viktornak. :D
2015. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan pozitív lett volna, talán újraválasztották volna 2002-ben. Ugyanez a mutyizás ment akkor is gátlástalanul.
2015. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy emlékszem, hogy jobb volt akkoriban. Valahogyan mégis több pénze megmaradt az embereknek, nem úgy mint most.


(Egyébként én akkor még csak 10-14 éves voltam, szóval nem érdekelt még annyira a politika.)

2015. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én is úgy emlékszem, hogy jobb volt akkoriban. Valahogyan mégis több pénze megmaradt az embereknek, nem úgy mint most."


Ez a rendszerváltás óta minden kormányzati ciklusról elmondható, hogy jobb volt, mint az utána lévő.

2015. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Komplikato ***** válasza:
100%
Az idő megszépíti a dolgokat. Akkor kezdtek el mindent ami ma "beérik" nekik. Kaya Ibrahim, Ezüsthajó, pénzmosó cégek százai, hosszú bytok éjszakája, Polt Péter pozícióba hozása, közpénzekből kiviruló (vagy pont bukó) kis magán vállalkozások, Apeh-el való céges zsarolás, és a többi.
2015. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinalt a fenet sok pozitiv dolgot :) Akkor is pont ennyire kutyauto dilettansok voltak, csak nem voltak ennyire baromira arrogansak (persze azok voltak) es nem vertek keresztul minden baromsagot ami az eszukbe jutott.
2015. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xyasdd ***** válasza:
Ha ilyen nagyon okosak voltak, akkor miértnem vezeték már anno be a rezsicsökkentésüket? vagy épp a második kormáynuk kezdetén legkésöbb?
2015. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!