Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Ádert újrafogja...

Szerintetek Ádert újrafogja majd választani a Fidesz 2017-ben? Ha nem, ki lesz helyette?

Figyelt kérdés

Orbán sztem nem lesz köztársasági elnök, mert a 2/3 bukásával meghiusult a terve, mert hosszútavon egy prezidentálisabb rendszert akart megvalósitani, de mivel ezt mostmár nem tudja, ezért biztos, hogy nem fogja beáldozni a pozicíóját egy "bohóc szerepért" kb.........


(ez a véleményem)



2015. márc. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Még azért nem bukott meg az a 2/3. Látható, hogy elég egy hiányzó ellenzéki és mintha mi sem történt volna..


Szóval a válaszom az, hogy Orbán Viktor lesz a köztársasági elnök. Legalábbis ha ő tényleg azt akarja.

2015. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, bár szerintem a 2/3-d elvesztése láttuk, hogy mennyit jelent az ellenzék közreműködésével. (lásd, együtt, jobbik) Szóval szerintem még összejöhet neki. Meg kinézem, hogy valami más ok révén (valami kitalált "nemzeti akcióállapot") megcsinálják. Szerintem is amúgy marad Áder. Ő legalább az elődjéhez képest tud helyesen írni. A kis örömöt is meg kell tudni becsülni...
2015. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a jobbik támogatja őket, akkor van rá esély (sajnos).
2015. márc. 11. 11:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Sólyomnak örüln3k a legjobban, de ő már túl öreg, h elvállaljon még egy ciklust.
2015. márc. 11. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a Jobbik belemenne Orbán bebetonozásába, és az is biztos, hogy alkotmány reform esetén berángatnának minden ellenzéki képviselőt a párttársaik. Meg még ott a tapolcai háromesélyes választás, tehát tovább fogyhat a Fidesz "kétharmad" a parlamentben.
2015. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!