Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas már egy kicsit...

Nem szánalmas már egy kicsit a CÖF? Ezt jelentik náluk hogy az iskola ne vegyen részt a politikába?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 12. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És vicces, hogy az iskola senkinek se tiltotta meg, hogy részt vegyenek a rendezvényeken. Csak azt mondták, hogy nem fognak senkit se küldeni kötelezettségből. Azért a cöfnél már tiltás ha nem erőltetik rá a diákokra?
2015. márc. 12. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
én már régóta mondom, hogy egypártrendszer van ,de mindig kiröhögnek
2015. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én jelenleg 23 éves vagyok, másodéves egyetemista, de ha valaki így fenyegetné meg a gyermekemet, akkor kicsinálnám.


Mi az, hogy ha gyerekemet az iskolája nem akarja kötelezni, egy eseményre, akkor ők felháborodnak? Ők nem tanárok, nem iskolai alkalmazottak, csak egyszerű álcivilek....

2015. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. amúgy meg a magyar ember megvonja a vállát: hogy nem az én dolgom- és ezzel el van intézve


2. de mondom még ki is röhögnek, ha ilyen témát felhozok és még én vagyok a hőbörgő, az elégedetlenkedő


3. meg mondják, hogy úgyse tudsz csinálni semmit


4. sőt: olyat is mondtak már, hogy én is azt csinálnám, ha ott lennék, meg hogy milyen ügyesen csinálják lázárék (mármint a zsebük tömését)


5. vagy hogy utánozzam őket,

álljak be közéjük és lopjak én is (mintha az olyan egyszerű lenne bekerülni közéjük)


szóval az ember már szégyelli magát nyíltan ilyen témát felhozni



ilyen a magyar társadalom passzívan támogatja ezt a rablóbandát

2015. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért hogy lepontoznak minket az ügynökök
2015. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon hálás vagyok - többek között - a CÖF-nek is és közleményt megjelentetőknek. Azért, mert minden ilyen alkalommal megerősítést kapok, hogy helyesen döntöttem amikor a gyerekeimet megszabadítottam a magyar közoktatástól és külföldre jöttünk. Ha az én gyerekemet vezényelnék ki politikai rendezvényre, akkor tuti botrányt csinálnék.

Gratulálok az iskolának, de ha sürgősen nem csatlakozik hozzájuk még több, ezzel meghátrálásra kényszerítve a CÖF és többi kommunistát, akkor gyakorlatilag kicsinálták magukat..

2015. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már szégyenletes. Az ilyen aljanép mindenhol megtalálható. A diákokon verik el állandóan a port, a közoktatás egyre embertelenebb lesz.
2015. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!