Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kevésbé ismert jobbikos...

A kevésbé ismert jobbikos politikusok miért szúrják el mindig?

Figyelt kérdés

A Jobbik azért küzd, hogy elhiggyék az emberek hogy nem is annyira szélsőségesek, nem is faji alapon ítélkeznek. Vannak nagyon jó elképzeléseik is, már-már szimpatikusak. Erre egy "no name" önkormányzati képviselő csinál egy ilyet, amitől egyből zeng a liberális sajtó:

[link]


Múltkor a cigányozós önkormányzati képviselőt Vona elküldte az egyik jobbikos cigányhoz hogy gondolkozzon el azon amit mondott. Illetve távolítják el a képviselők közül az olyan radikális arcokat mint Gaudi-Nagy vagy Zagyva. De mindig akadnak új idióták...


Ezt a kérdést Jobbik-szimpatizánsként teszem fel, de a nem radikális szárnyból.


2015. márc. 12. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Novák Rikárdó szerintem elég ismert, mégis elszúrta. A valóságot kár letagadni.
2015. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Én is jobbik szimpatizáns vagyok de gondolom azért mert vannak komoly elvei ennek a "no name" képviselőknek és nem akarnak szembemenni vele. Amúgy is ettől sem gyengül a jobbik támogatottsága csak egyre nő. De felháborítónak tartom, hogy a TV2-n ott szapulják a híradóban a Jobbikot...
2015. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19:34-s vagyok vagy 2-s vagy 57%s az első választ nem én írtam mert az is 57%-s nehogy összekeverjenek vele.
2015. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

(Saját kérdéseimnél van felfelé pontozok vagy sehogy sem.)


Se elsővel se másodikkal nem értek egyet, a kettő között vagyok.

Novák Előd szerencsétlenül fogalmazott, de szerintem nem sértőn.

Az pedig elég beteg elv hogy egy perc erejéig az ország egyik valaha volt legnagyobb főrabbija tiszteletére nem hajlandó felállni valaki, mikor mindenki áll körülötte? Mi lenne ha ugyanezt egy zsidó képviselő csinálná Erdő Péter vagy Bölcsei Gusztáv halálánál?

2015. márc. 12. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk mert annyira agyatlanok, hogy képtelenek belátni a mondandójuk következményeit.
2015. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt azért kicsit túlzásnak érzem, hogy Gaudi-Nagy Tamást vagy Zagyva György Gyulát leidiótázd. Ők is ugyanannyit tesznek a hazáért mint mondjuk Vona, csak más módszerekkel. Bármelyikük munkájának a hiánya pótolhatatlan.
2015. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva tényleg leidiótáztam őket. Őket csak leradikálisozni akartam. Idiótának a cikkben szereplőt tartom, meg aki régen facebookon cigányok megöléséről posztolt és Vona elküldte Jónás Kálmánhoz.
2015. márc. 12. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a szégyenteljes mondat amit Schweitzer rabbi 2000-ben mondott, ha nem lett volna igaz, akkor 15 év alatt egy párszor már lehetett volna ezt cáfolni, mert évek óta hallom, látom ezt a kijelentését. És ezidáig ezt még senki nem cáfolta meg. Tehát nagyon is igaz. Aki pedig nyíltan gyalázza a magyart, nyilvánosan, az nem ember és én sem állnék fel semmi pénzért, mert nincs miért.


Nem csak a 2012-es BTK, hanem a korábbi is tartalmazta azt a tényállást, ami alapján pereskedhetett volna, mondván hogy az ilyen neten terjedő szövegek "gerjesztik az antiszemitizmust".


"2012. évi C. törvény

226.§ (1) Aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít, híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt, vagy

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el."

2015. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szúrják el, önmagukat adják. Azt, mi a Jobbik lényege. Csak van néhány ismertebb, aki szeretné elhitetni veled, hogy ő más.

Vannak rutinos hazudozók, őket nehéz rajtakapni. Vannak, akik különbséget tudnak tenni nyilvános és nem nyilvános szereplés között. Az ellentmondás akkor keletkezik, ha a nem nyilvánosat valaki mégis megtudja.

De így vagy úgy, nem a szöveg számít, hanem a tett. Ez mutatja leginkább, hogy nem elszúrásról, elszólásról van inkább szó.

2015. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!