Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki el tudná mondani, hogy...

Valaki el tudná mondani, hogy Magyarország miért ne lépjen ki az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
Már megint a rossz oldalon vagyunk!Katonáink külföldön terjesztik a "nyugati típusú demokráciát",az USA oldalán,amely ország,nyugodtan mondhatjuk,harmadik világháborút visel az arab világgal szemben.Az Európai Unió pedig háborút robbantott ki Ukrajnában.A dezinformáltak kedvéért írom,hogy van az EU-nak egy nem hivatalos hadserege,amelyik civil ruhába öltözve lőni kezdte a polgári lakosságot,és innen indult el az egész orosz-ukrán konfliktus.A CIA és a Moszad nevű szervezetekről pedig jobb nem is beszélni:kormánybuktatás csehországban,számos európai vezető politikus meggyilkolása,stb.Miért ne lehetne kilépni az EU-ból,NATÓ-ból,és helyette Ázsiával venni fel a kapcsolatot,de nem úgy,ahogy a kormány,hanem hadseregestül.Közös hadgyakorlatok magyarország területén a kínai,az orosz,a török,és az indiai hadsereg rendszeres részvételével.Aztán jöhetnének az Ázsia multicégek NEM rabszolgabérért dolgoztatni,rendesen adózni,a kölcsönös együttmüködés jegyében.A 21.század(már eddig is)egyértelműen Ázsiáé,nem?A földrajzi távolságok meg már nem számítanak úgy,mint régen.300 ezerre ugorna az átlagjövedelem egy-két éven belül.Magyarország földrajzi szempontból kulcsfontosságú helyen helyezkedik el(jól tudják ezt ellenségeink!),úgyhogy az Ázsiai országok nagyon szívesen jönnének,ez biztos.Megvethetnék lábaikat Európa kellős közepén.Ehhez mindössze a parlamentet kéne félresöpörni Jobbikostul,(meg a komcsik szellemi leszármazottait,és ezt a fidesz nevű bandát).Ők sokszorosan elárulták ezt a népet,tehát nincs joguk beleszólni kb.semmibe.Azoknak is csak nyalnának.Fel kéne nőnünk végre!
2015. márc. 15. 11:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer az akácról, nem a gondozott példányokkal van baj, azokkal sem amiket valaki a hobbikertben tart! Aligátort is tarthatsz, ha betartod az előírásokat, de szabadon engedni veszélyes! A baj azzal van, ha mondjuk az akác rászabadul egy őshonos tölgyerdőre, és ott válik egy kiirthatatlan cserje szerű növénnyé. Mellesleg tényleg bődületes sebességgel képes terjedni, és hihetetlenül ellenálló, én például tavaly nyáron vágtam ki egy akácfát, most, hogy itt a jó idő megnéztem, hát nem elindult tönkből a mocsok! Ráadásul nem is csak valami kis oldalhajtás, hanem másfél-két méteres 4-5cm vastagságú ágak, és tele vannak tövissel az ágai, egy szinte kiirthatatlan növény.

Minden érdeme elismerése mellett, mint tűzifa, talaj megkötő növény és méhészek mézelő méhei számára értékes növény, én szívből rühellem.

2015. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Szerintem itt már nincs is olyan,hogy nép.Csak a kívülről írányított emberek milliói,akik nem azt mondják,amit szeretnének,hanem azt,amiről azt hiszik,hogy mondaniuk kell.A kevés kivétel meg rájön magától,hogy így nincs értelme a politikával foglalkozni.A tömegember meg annál jobban tapsol,minél nagyobbat hazudnak.Vagy nem érdekli az egész.Az ötletem persze ettől még zseniális,ezt mindenki tudja,aki kicsit is konyít a világpolitikához!
2015. márc. 16. 12:07
 43/43 anonim ***** válasza:

"Az ötletem persze ettől még zseniális,ezt mindenki tudja,aki kicsit is konyít a világpolitikához!"


Aki meg valóban konyít a világpolitikához, az meg könnyesre röhögi magát!

2015. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!