Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért élnek sokan abban a...

Miért élnek sokan abban a tévhitben, hogy valaki hazaszeretetét az mutatja meg, hogy melyik pártra szavaz?

Figyelt kérdés

És ha én egyikre sem? Mivel vagyok kevésbé magyar? Mert nem az MSZP-re, Fideszre, vagy a Jobbikra (stb.) szavaztam?


A Magyar Lélek a fontos, nem pedig a politikai álláspont, vagy a származás.

Legyen az illető akár sváb, szlovák, cigány, vagy zsidó származású, lehet lélekben igaz magyar. Ha van önálló, magyar akarata, és döntésképessége, kiszakadhat még magyarellenes környezetből is. Lehet büszke történelmünkre, hőseinkre, hagyományainkra, doboghat a szíve Magyarként.

Petőfi Sándor valódi családneve Petrovics volt, mégis az egyik legnagyobb magyar költőként, és hazafiként tartjuk számon.

Az embert tettei, érzelmei és gondolatai határozzák meg.


Én ebben hiszek, az Ősturáni Lélekben, amely mentes minden politikától, és "társadalmi szennytől", csak a Magyar Szellemiségre összpontosít:

https://www.youtube.com/watch?v=hlXkgHgxDtg


2015. márc. 17. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem Ezotériába írtad?
2015. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

22:03

Azért, mert nem oda tartozik. Attól még, hogy lelkeket emlegettem, főként a természetes és ősi magyarságtudatot értettem alattuk. Ráadásul, pártokról is beszéltem az elején, és Petőfit is megemlítettem.

Csak kis részben szól ez az ezotériáról.

2015. márc. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!