Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ iszlám állam kiberháborút...

AZ iszlám állam kiberháborút indított Magyarország ellen. Mikor takarítják már el ezeket?

Figyelt kérdés

[link]


Tunéziában is robbantottak MECSETBEN, Jemenben is.

Az USA+szövetségesei is bombázzák őket, Jordánia is, meg ha jól tudom Egyiptom is nekiállt, bár nem tudom, hogy még csinálják-e.


Mikor lesz már ennek vége? Mikor tűnnek el?



2015. márc. 20. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem várható semmilyen fejlemény ez ügyben? Hogy eltűnjön ez a terrorszervezet a francba.
2015. márc. 20. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Gyanús dolgokat vettem észre a neten mostanában. Ma többszőr lefagytott a böngészőm, pár hete is egy csomó vírusom volt. Lehet hogy ez is az IS miatt van vannak
2015. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az IS taglétszáma még mindig növekszik, vagy már csökken?
2015. márc. 20. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát hogy már van informatikus tagozata is, mindenképpen nőttek. eddig ez nem volt -.-


Írni kéne nekik ezt a fórumot törjék fel és trollkodják tele

2015. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Egész szép indulójuk van, igazi hazafias. Egészen megfogott, mindjárt én is belépek az IS-be. :D


Kezdem azzal, hogy feltöröm a saját jelszavaimat.

2015. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gugu Gabor ***** válasza:
94%

Khm....

"Az Iszlám Állam kiberháborút indított Magyarország ellen"


khm khm....

"Fogadjunk, hogy amikor egy kellemes szállodai szobát keresve rákattintott az olcsoszallas.hu weboldalára, nem gondolta, hogy egy szunnita harci dallal és arab nyelvű üzenettel fogadják! Pedig ez történt; az azóta elérhetetlen oldalt feltörték az Iszlám Állam hekkerei."


Nem mintha marha nagy IT biztonsági szakember lennék, még kevésbé katonai szakértő, de valamiért én úgy érzem hogy ez qrva messze van a kiberháborútól.

2015. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Heti 150 dollárért lehet ddos támadást bérelni, menj és vágj vissza ha annyira zavar. Én pl sz.rok bele, hogy leállítják az olcsósszálst meg tudja fene mit, egy nap múlva úgyis rendbehozzák, elég nagy az internet, hogy elfoglaljam magam mással.
2015. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
istenem...csak a pina.hu-t fel ne törjék mint amultkor
2015. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Először is: Iszlám Állam nem létezik. Csak a bolhából csinálnak elefántot.

Másodszor: ők az amerikai és izraeli érdekeket szolgálják. Ők pénzelik őket, ők adnak nekik fegyvereket közvetett és közvetlen formájában is.


Ők csak a szabadkőművesek, a politikai cionisták és az illuminátusok céljait szolgálják, akik az egész kormányt akarják irányítani. Bezsebelték Amerikát, az EU-n keresztül Európa tekintélyes részét mind politikailag és gazdaságilag. Birtokolják a médiát is. Ezért gerjesztenek ebből rémhíreket, hogy az emberek pánikba essenek, feláldozzák szabadságukat és táncoljanak, ahogy fütyülnek ezek. Ezért találták ki az Iszlám Államot.

2015. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!