Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szanyi Tibor mai alakításáról...

Szanyi Tibor mai alakításáról mi a véleményük az itt levő MSZP-seknek, balosoknak, liberálisoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek után is tartotok a "haladó" pártotokkal ?


Engemet jobboldali, kereszténykonzervatív emberként mélységesen felháborított. Szerintem nem csak engemet sértett, hanem csomó más keresztény érzületű nemzet és hívőtársamat a mai akciója. Nem mintha szoci szavazók lennénk, alapból nem szimpatizáltunk velünk, de ezzel az akciójával még jobban élezte az amúgy is feszült viszonyt a két tábor között. Az, meg hogy pártja nem rakja ki magából, hanem továbbra is tartogatja, hallgatólagos beleegyezést jelent tettébe.


2015. márc. 23. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Engem leszívesebben hozzád vágnék egy helyesírási szótárat....


Amúgy mi van ha valaki Ateista-Liberális, akkor őt nem sérti a feltámadási körmenet a városban?

2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár én egyik sem vagyok a felsorolt listából, de ennél ezerszer nagyobb bajok vannak jobb meg baloldalon is, (az utóbbi ~25-26 év országvezetését nem is említve) minthogy ez elérje az ingerküszöböm.
2015. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Visszataszító amit csinált, bár nem tudom a keresztényke miért hisztiznek mindig mindenen ami érinti őket, miközben az összes meleget elnyomják. Az meg hogy ítélkezni, mert nem rakták ki a pártból emiatt, hát nem tudom miután a fideszben olyan tagok vannak akik megmondták, hogy az ember annyit ér amennyi pénze, meg hogy simán meg lehet élni havi 47 ezerből, és Deutsch-ra még nem is céloztam aki életében nem ejtett ki a száján olyan mondatot amiben nem volt káromkodás, sértés mocskos szó, vagy nézzük a mélyen tisztelt Kövér Lászlót akit nem zavar az uniós zászló kihajítása a Parlamentből, de a baloldaliakat kötélen szeretné látni, tényleg miért is tűrjük meg a Szanyit ebben a tiszta és kifinomult politikai környezetben. (Amúgy az is röhej, hogy egy ma történt dolog miatt várod a pártból való kizárását nem tudom melyik párt zárná ki aznap a vezetőségi tagját bármit is tett, ennél tovább tart bármit is kivizsgálni, bár persze nem fogják kizárni, de ezt előre döntötted el.)
2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem csak feltörte valaki a Facebook fiókját és így próbálta meg kompromittálni? Szerintem még Szanyi sem hülye ennyire.
2015. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na ez itt a probléma, és az olyan melegekkel van probléma, mint te. Ki zárt téged itt táborba, börtönbe? Senki. Ki vette el a jogaidat? Senki. Hogy nem házasodhatsz? Ez az, amiért meg vagy fosztva a jogaidtól? Ember mutass már olyan helyet, ahol kevesebb pénzt kapsz? Vagy mert nem mehetsz be, mert meleg vagy? Mi a francról beszélsz? Milyen jogok nincsenek meg nektek? Miben nyom el téged a társadalom? Kérlek fejtsd ki!



Engemet az zavar, hogy ha valaki a menórát rozsdás gyertyatartónak csúfolja, Mózest meg skizofrénnek, Talmudozik, pedofil rabbizik egyet a névtelen jobboldali politikus vagy szavazó, vagy nem áll fel a rabbira való emlékezéskor egyből antiszemitizmussal, zsidóellenességgel vádoljátok az illető, de ha a keresztényekbe rúg nyíltan a vezető balos vagy liberális politikus, akkor csak a véleményét fejezte ki, amivel meg nincs probléma ... Befejezhetnétek ezt a kettős mércét.

2015. márc. 23. 21:23
 6/19 A kérdező kommentje:
Szanyi már máskor is tett ilyesmit, rádióadásban mucsai parasztozott, OGY ülésen mutogatott, TV-ben nácizott meg székelyezett. Tőle sajnos megszokott az ilyesmi, nem értem, hogy miért politizálhat az ilyesmi.
2015. márc. 23. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
El vagy tájolva fiacskám nem vagyok meleg csak értelmes ember és nem a társadalom általi elnyomásáról beszéltem hanem a mélyen tisztelt és kedves keresztény emberek által, akik nem veszik emberszámba és megtagadják tőle a családhoz való jogát. Amúgy megkérdezném ,hogy ettől a megjelent képtől te kevesebb pénzt kapsz valahol vagy nem mehetsz be valahova? Mert ez az érvelésed, miközben a melegekről százával jelennek meg sértő képek, vélemények szóval neked kéne ezen a kettős mércén elgondolkodni, hogy a melegeket lehet szidni, de a csodálatos egyházadat azt tilos. És szóba sem hoztam semmi zsidót vagy bármi hasonlót, ugyanannyira zavaró számomra bármelyik vallás megsértése, és a kulcsszó a bármelyiken van, mert a keresztények jellemzően nem ennyire bátortalanok ha másik vallásról van szó s nem a sajátjukról :D
2015. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 21:23


A házasság miért is ne illethetné meg őket? Nem a templomi, az nemizgat. Ez jogsérülés. Kérdezd meg egy ügyvéd ismerősödet mennyire más a házasság és a "bejegyzett élettársi kapcsolat" jogilag. Mert nem csak megnevezésében különbözik.


A többesszámozás meg nagyon gáz, pláne T/2-ben könyörgöm! Másra nem jó, mint feszültséget szítani, hogy "jajj, x-re és y-ra nem gondoltam, miért vette magára??"

Engem a menóra sem érdekel, meg a biblia sem. De a vallás ilyen szinten már egy másik témakör.

2015. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És nem igazán reagáltál, hogy Deutsch, Kövér vagy Lázár mi jogon politizál ha ennyi miatt ki kéne zárni valakit, ja hogy ők nem a keresztényeket sértegetik hanem kompletten minden baloldali érzelmű embert az más én kérek elnézést.
2015. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"ja hogy ők nem a keresztényeket sértegetik"


Akkor hol a probléma?

2015. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!