Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be a magyaro...

Miért nem tiltják be a magyarok szidását?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon elegem van belőle, hogy rendkívül sok ember szidja a magyarságot például ezen az oldalon is.

Pedig a magyar az egyik legjobb nép. Kimegyek az utcára és mindenki kedves és mosolyog a másikra, semmi rosszindulat nincs ebben az országban.


2015. márc. 28. 19:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mi nem egy utcán járunk :D
2015. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"Én jobban tudom...."


Te vagy a magyargyűlölő Ketyege Béka, igaz?

Miért is gyűlölöd ennyire a magyarokat?

2015. márc. 28. 19:37
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Akkor miért nem tiltják be az oroszok szidását Magyarországon ? Ennyi erővel ...
2015. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%

"rendkívül sok ember szidja a magyarságot például ezen az oldalon is" - szólásszabadságnak hívják ezt a dolgot.

"magyar az egyik legjobb nép" - adócsalásban, öngyilkosságban és az egy főre jutó éves alkoholfogyasztásban valóban az élrajban vagyunk.

"Kimegyek az utcára és mindenki kedves és mosolyog a másikra" - vagy épp 8 Fidesz plakátról vigyorog rád 15 nyugdíjas egy Magyarország jobban teljesít felirat alatt, miközben az ország infrastrukturálisan a béka segge alatt van.

2015. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok Ketyege Béla, és vicces hogy a gyűlölködés betiltását hangoztatod, miközben magad is gyűlölködsz.
2015. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk mert szólásszabadság van?
2015. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A szólásszabadság sem azt jelenti hogy bármit meg kell engedni.

Vannak szakrális dolgok az életben amiknek mindenki számára szentnek kell lenniük!

2015. márc. 28. 19:50
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

"Miért nem tiltják be a magyarok szidását?"

Csak. Gondolom az nem zavar, amikor a köcsög sárgák, fekák, németek stb. a téma. A szídás pedig sokszor nem alaptalan. Nekem pedig abból van nagyon elegem, ami indokot ad rá.

"Kimegyek az utcára és mindenki kedves és mosolyog a másikra, semmi rosszindulat nincs ebben az országban."

Akkor te vagy a mátrixban lépkedsz vagy szívtál valamit. Főleg Budapesten. Pont rosszindulatból van a legtöbb. A filmes fórumtól kezdve a gyik-on át a fb-ig, 10-ből legalább 8 hírnél megy az oldalas anyázás. És akkor a munkahelyekről már nem is beszéltem. Utcán mosolygó embert utoljára Ausztriában láttam. Itthon meg egy utcanevet nem lehet megkérdezni, mert rögtön megy a pofavágás, flegmázás, ha egyáltalán megáll válaszolni.

2015. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Na látom összejött a ballibsi derékhad. :)

Várjátok már 3 év múlva az MSZP-libajnai kormányt, igaz?

El kell keserítselek titeket mert Jobbik kormány lesz, ami meglépi majd a magyarszidás betiltását és akkor mind menekülhettek majd innen. :))

2015. márc. 28. 19:58
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

"A szólásszabadság sem azt jelenti hogy bármit meg kell engedni."


Tényleg nem. Ami közvetlenül más emberek megkárosításához vezet, azt nem engedjük.


"Vannak szakrális dolgok az életben amiknek mindenki számára szentnek kell lenniük!"


És mi biztosítja, hogy ezek mindenki számára ugyanazok? Mert ha nem ugyanazok, akkor bajok vannak.


A szólás szabadságának pontosan az a lényege, hogy ne lehessen egy véleményt elhallgattatni csak mert valakiknek nem tetszik. Amíg egy nyugati típusú demokráciában élsz, addig marad a szólásszabadság, és a magyarok szidása legális marad.

2015. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!