Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik leváltanák a Fideszt,...

Akik leváltanák a Fideszt, mit tanácsolnának alternatívának?

Figyelt kérdés

Sok hibája a van a Fidesznek, elismerem.

De, tud valaki náluk Jobbat?


A baloldal eladná az országot a nyugatnak.Az észkombájnok még a MÁV Cargot is eladták.Közben meg azt mondták, hogy az állam rossz gazda.A vicces az egészben az volt, hogy közben egy másik államnak adták el.

Hallott már valaki olyanról, hogy egy ország nemzeti vasútjának a nyereséges teherszállítási ágazatát eladják?


A Fidesszel legalább elvegetálunk.


A balliberálisok másik bűne, hogy ők úgy gondolják, hogy a többség igazodjon a kisebbséghez, emellett, a kisebbségekben privilégiumok járnak szerintük.

Akár szexuális akár etnikai kisebbségről volt szó.


Meg az általuk preferált "értelmiségek" (igazából bolsevik kontárok) olyan kozmopolita szöveget nyomtak a TV-ben , hogy az ember szégyellte, hogy magyar.


A Fidesznél nincsenek ezek a liberális hülyeségek, meg igyekszik a kisebbséget közmunkára fogni, ezáltal integrálni.


A baloldal, tehát semmiképpen nem alkalmas az ország vezetésére.Kormányváltása?Maximum a Mercédeszem kormányának a cseréjét bíznám rájuk,de lehet még azt sem.



Emellett itt van a harmadik fél is a Jobbik.


Velük az a baj, hogy teljes nemzetközi szinten nem szalonképesek.

Illetve, nem tudják azt kommunikálni külföld felé , hogy azok.


Félő, hogy olyan embargót kapnánk, mint annak idején Irán.


Én is sajnálom sokszor a borsodiakat meg a nógrádiakat, hogy annyit bántják őket, de egyenlőre sajnos nem tudunk mit tenni.



2015. ápr. 4. 18:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Mondanám, hogy egy esélyt adhatna a nép a Jobbiknak, de úgy is le leszek pontozva.
2015. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

,,Amikor megválasztották a Szirizát Görögországban, az LMP a Jobbikkal, az Együttel és a PM-mel karöltve gratulált nekik.

Ennyit róluk.''


Ebben nem értem a mondanivalót, de szerintem rajtad kívül senki se

2015. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%

"Mondanám, hogy egy esélyt adhatna a nép a Jobbiknak, de úgy is le leszek pontozva."


Már én is nagyon várom, amikor pofára fogtok esni a Jobbikotokkal.

2015. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Ebben nem értem a mondanivalót, de szerintem rajtad kívül senki se"


Ha szövegértelmezési és logikai problémáid vannak, akkor azzal ne engem vádolj.

2015. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Szóval az Lmp, Jobbik stb. azért szar párt mert gratulált a Görög Szirizának? Na egyszer, van baj a fejedben, nem kevés.
2015. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

,,Már én is nagyon várom, amikor pofára fogtok esni a Jobbikotokkal.''


Hát az Mszp nél nagyobb szart nem nagyon tudnak csinálni.

2015. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%

Majd meglátod, hogy igen.

Az MSZP idején is azt mondták, hogy ennél rosszabb már nem lehet, aztán jött a Fidesz és bebizonyította, hogy de.

2015. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%
Én még mindig azon vagyok, ahogy sokan hogy az Mszp volt a csúcs :). A Fidesz csak közelítgeti azt, de el nem éri.
2015. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%

Az MSZP alatt még nem volt ekkora nyomor.

Bár valószínűleg ők is csináltak volna, ha 2010-ben nem váltják le őket és még mindig ők lennének kormányon.

2015. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
Az a lényeg hogy a szart (=Mszp, Dk, Fidesz s az ivadékaik) le kell húzni a budin, s akkor lesz itt jobb idő.
2015. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!