Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ellenzik...

Magyarországon miért ellenzik ennyire az egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a 21. században nincs helye egyenlőtlenségeknek.


Az etnikumok közötti jogi egyenlőség már megvalósul, jogilag már a férfi és a nő is egyenlő.

Hangsúlyozom, hogy csak jogilag.


Valójában a férfi és a nő nagyon nem egyenlő.Magyarország meg Kelet-Európa tele van nemi sztereotípiákkal, nem képesek elfogadni az egyenlőséget.


Elsősorban emberek vagyunk, férfiakra és nőkre nincs szükség,ahogy feketékre, fehérekre nincs szükség, csak emberekre.


A idő nem azoknak kedvez, akik a nemi sztereotípiákat erőltetik, a jövő nem azoké, hanem, akik elfogadják az egyenlőséget.

Az igazi európai országban már igyekeznek megvalósítani ezt.


A jövő az, hogy nem fognak sem nemek sem létezni, csak emberek lesznek, csak egyfajta nem fog létezni,Így megvalósul a teljes egyenlőség.


Mindenkinek joga lesz eldönteni, hogy melyik nemhez akar tartozni.Ez a választási jog is az alapvető szabadságjogokat, európai emberi jogokat fogja gyarapítani.



2015. ápr. 15. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Tiszta Jurassic Park lesz. Gondolok egyet, és pinát növesztek! Benne vagyok! :D
2015. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

"Elsősorban emberek vagyunk, férfiakra és nőkre nincs szükség"


Hát a fene tudja, de én szívesebben fekszem este a feleségem mellé - aki egy nő - és szerintem ezzel nem vagyok nagyon egyedül.


Ezzel nem valósul meg semmilyen egyenlőség, hanem jellegtelen zombikká válunk majd. Ámbár, lehet, mivel minden csoda három napig tart, hogy pár hibbant liberális évekig oda - vissza operáltatja majd magát, de ez egyszer lecseng, mivel az emberek nagy többsége teljesen elvan a maga nemiségével, és nincs igénye ekkora marhaságra.


Ismered a viccet a szovjet katonai hajnyíró automatáról? Ott megvalósult az igazi egyenlőség.

2015. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

"A jövő az, hogy nem fognak sem nemek sem létezni, csak emberek lesznek, csak egyfajta nem fog létezni"

vs

"Mindenkinek joga lesz eldönteni, hogy melyik nemhez akar tartozni."


Most akkor melyik?

Engem nem zavar, ha valaki férfinak született, de nőnek érzi magát. Max én elkerülöm, de szíve joga, a saját életével azt csinál mindenki amit akar. De ha rám akarod tukmálni, hogy én se érezzem magam férfinak, akkor bajok vannak.


A férfiak és a nők nem egyenlőek. A férfiaknak XY, a nőknek XX kromoszómái vannak, és ennek mindenféle következménye van. A genetikai különbségeknek kulturális következményei is vannak és mindig is lesznek. Pl az, hogy a nők szülnek megváltoztatja a társadalomban betöltött szerepüket egy kicsit. Vagy az, hogy a férfiak genetikailag sok partnerre vannak kódolva, míg a nők nem. Amíg nem nyúlsz bele végletesen az emberi genomba nem fog megváltozni az a tény, hogy egy nő szinte bárkivel meghívathatja magát egy italra, míg egy férfi nem. A tökéletes egyenlőség csak akkor lehetne lehetséges, ha genetikailag módosítanánk minden egyes embert a földön. Értelmetlen és szükségtelen.

Vannak olyan egyenlőtlenségek, amik nem szükségszerűek és károsak. Az ilyenek ellen lehet harcolni. De a teljes egyenlőség mint cél egyszerűen ostobaság.

2015. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már megint ? Mi értelme van annak, hogy állandóan ugyanezzel a kérdéssel szemetelsz, csak új felhasználókról írod ki és apróbb változtatásokkal ?


Mi probléma van a nemi sztereotípiákkal, amikor jogilag egyenlő férfi és nő ?



"A jövő az, hogy nem fognak sem nemek sem létezni, csak emberek lesznek, csak egyfajta nem fog létezni,Így megvalósul a teljes egyenlőség."



A természet így teremtette meg mindkét nemet, ez van. Te jobban csinálnád hülye gyerek? Költözz be Orwell 1984-ébe vagy a Falanszterbe, ott jól érezheted magad majd a sok uniformizált szürkebirka között.


Félre értés ne essék, én támogatom a nemi egyenlőséget, de jogi értelemben! Például a nők is kapjanak ugyanazért a munkáért ugyanannyi fizetést mint a férfiak stb. Vagy ugyanúgy katonáskodhatnak nők, szétlövethetik magukat, mint a férfiak.


De te hermafroditát akarsz mindenkiből csinálni? :D Vagy mik is a terveid pontosan? :D


Agyament liberális fertő, de tényleg...



Hát, kérdező. Ha te ezt komolyan gondolod, akkor ha megvalósítanád az elképzelésedet, még maga Hitler és Sztálin is kalapot emelhetne neked.



"Mindenkinek joga lesz eldönteni, hogy melyik nemhez akar tartozni.Ez a választási jog is az alapvető szabadságjogokat, európai emberi jogokat fogja gyarapítani."


Ez már ma is így van, így nem értem, hogy miről beszélsz. Ha valaki nem érzi jól magát a testében átoperáltathatja magát. De ha lehet ne a társadalombiztosítás számlájára. Vagy amikor én óvodás voltam, akkor is voltak fiúk, akik a játékkonyhában játszottak és voltak lányok, akik a játéktraktoron ültek. És képzeljétek, senki nem vette el a lánytól a traktort, senki nem zavarta el a fiúkat a játékkonyhából.

2015. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy az te szerencsétlen? :D


Törődj bele, hogy a természet időben eldönti kinek mi van a lába közt és kész! :)

2015. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Elsősorban emberek vagyunk, férfiakra és nőkre nincs szükség,ahogy feketékre, fehérekre nincs szükség, csak emberekre. "


Akkor menj, és dugj meg egy "embert", és reménykedj, hogy nem lesz kakis a kukid.

2015. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fenti szöveg a liberális agyrémek összessége,mutatja mekkora pusztitást tud egy élet-igy emberellens,emberalatti eszmne okozni.

A trend egy emberalatti,irányitható embrvonásokkal rendelkezö,de a szakrális jegyet már letörlö homo luciferikus létrehozása,aho,.igen,valóben,nincsenek nemek sem,mint ahogy nincs jo és rossz sem.

Ennek mai elöfutára a liberalizmus ,mely fertöz és roncsol,lényegénél foigva.

Késhegyig menő élethlál harcrac fog lenni eme puszito éltelv és az életet igenlö,az embert Embernek teikntő erök között.

nem uj.Már bibliábasn is olvasható.

2015. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!