Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz komolyan bünteti, ha...

A Fidesz komolyan bünteti, ha nem teszik ki panelban a kötelező rezsi csökkentés propagandát?

Figyelt kérdés

ismerősöm azt állítja, hogy bírságot kellett fizetnie a lépcsőházuknak (így visszaosztva lényegében minden ott lakónak), mert a lépcsőházban nem volt feltüntetve, hogy lakók összesen mennyit spóroltak rezsicsökkentéssel..

ilyen tényleg létezik? ugye csak kamuzott az ismerősöm?



2015. ápr. 19. 03:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Miért propaganda? Talán valótlan adatok vannak rajta?
2015. ápr. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen, amíg azt nem kell feltüntetni, hogy a plusz adók miatt a lépcsőház lakóinak mennyi a többlet költsége, csak a spórolást, addig valótlanul torz adatot közöl ez a kötelezővé tett kiírás

plusz KÖTELEZTÉK az embereket, hogy reklámozzák a Fidesz egyik "jócselekedetét"? és ha nem reklámozzák, akkor bírságot kell érte fizetni?

tényleg nem esik le, hogy ezzel mi a baj ha tényleg így van? mert akkor barátom te nem sok történelmet tanultál


mi lesz a következő? ki kell plakátolni orbán arcképét "miniszterelnökünk" felirattal? végül is nem propaganda, hiszen valótlan adat nem lenne rajta.. -.-

2015. ápr. 19. 04:02
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

"Miért propaganda? Talán valótlan adatok vannak rajta?"


Lehet,hogy valós adat van rajta,de mindenkinek joga van eldönteni,hogy mi róla a véleménye. Nem kell még a kormánynak külön reklámozni. És így nézve igenis propaganda.

Szívesebben tépem le az ilyen közleményeket.

2015. ápr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség. Sehol nincs kitéve.


Az éves lakógyűlésen kell az elszámolásban feltünteni.

2015. ápr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden hónap 15.-ig ki kell függeszteni:

[link]


És azt is le kell jelenteniük, hogy kik nem jogosultak a rezsicsökkentésre (mert pl cég tulajdonában van a lakás)


Ha utálod a közös képviselőt, akkor tépd le a papírt és nyomd föl a fogyasztóvédelemnél.

2015. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

"valós adat van rajta,de mindenkinek joga van eldönteni,hogy mi róla a véleménye."

- ahhoz pedig nem árt ismerni a valós adatokat (ugyanis nem szokták) tehát jó, ha ki van írva.

2015. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs megtiltva, hogy a lépcsőház egy másik tájékoztatón kihelyezze mennyivel növekedtek meg a költségeik az új adóterhelések miatt.


Sőt ez egy frappáns megoldás lehetne, hogy mérleget lehessen vonni a rezsicsökkentés és a Fidesz-kormány egyéb tevékenysége között.

2015. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"ilyen tényleg létezik?"


Létezik, de csak diktatórikus országokban.

2015. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 11:10

tehát diktatúrában élünk szerinted?

mivel az előbb linkelték a forrást hozzá, hogy tényleg van ilyen

2015. ápr. 19. 12:42
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 08:15

értem én, hogy van lehetőség kitenni a másik oldalt is, de ezt viszont KÖTELEZŐ :O

szerintem igen is probléma, ha kötelezően hirdetni kell a kormánypárt egyik cselekedetének a sikerét

ha én nem szeretném a pártot dicsőíteni, akkor pénzbüntetés jár érte?

2015. ápr. 19. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!