Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mi az isten? Miért jó...

Ez mi az isten? Miért jó nektek hogy gyalázzátok azt aki segédkezett rendbetenni az országot?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 10. 17:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
azért nincs munkájuk mert nem akarnak dolgozni
2015. máj. 10. 18:18
 12/30 LazyJones ***** válasza:
97%
Lol, nem tudom, hogy ezt jelentsem-e, mint látványos trollt, vagy sírjak, hogy tényleg vannak ennyire elvadult, vak emberek...
2015. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
?
2015. máj. 10. 18:21
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyszeruen át kéne tenni vicc kategoriába

én annak tartom xdd

2015. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 LazyJones ***** válasza:
94%

Hát, nem is tudom, hogy hol kezdjek bele:

1. Matolcsy NAGYON messze van attól, hogy a legjobb legyen. Talán még a "jó"kategóriához is kapaszkodnia kellene, jó mélyről.

2. Mi térül meg? Hol? Az, hogy olyan tartalmakat tanítanak, amit máshol körberöhögnek? Hogy az ország elkezdi ontani magukból a "package, you know" színvonalú közgazdászokat? (Mellesleg megjegyzem, eddig is volt jól működő közgazdaságtan képzés más egyetemeken, kell a fenének új...)

3.Az, hogy valaki doktorátust szerez, még nem jelenti azt, hogy jó. Rokonom is van, jogi doktorátussal, fizika doktorátussal, valahogy mégsem lettek tőle a legjobbak. Sőt.

4. Nem ő irányította ki a válságból az országot. Bajnaiék tették növekedési pályára, majd miután a főhullám elült európában, volt elég visszatartó erő ahhoz, hogy ne taknyoljunk végig a sárba. Ettől függetlenül Tolcsyka elérte, hogy az Euro árfolyam kilője a plafont az emberek feje felől.

5: a MNB igazgatói posztja PONT nem egy olyan hely, amit úgy jutalomból kellene adni BÁRKINEK is. Főleg nem ezért, nem így, nem most, és amúgy sem.

6: erre már nem is tudom, mit reagáljak. Persze, mindenki élvezi, hogy éhen döglik, hogy nincs hol laknia, nincs mit enni sokszor, és mehet lassú halálba árokásás közben. Azok pedig, akik minimálbérben gürcölnek 12 órákat, nyilván azért csinálják, mert szeretik, és ez teszi őket boldoggá, nem pedig a család, a szórakozás, a barátok, vagy a jó kaja...

2015. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
Matolcsy eddig több kárt okozott mint az MSZP és a FIDESZ együttvéve.Csak az olyan agymosott birkák veszik be az ellenkezőjét mint amilyen te vagy kérdező.
2015. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

igen szavakkal könnyi dobálózni

meg agymosottazni

meg ilyen propagandákat gáyrtani azt könnyi

meg a másik munkáját becsmérelni

de tenni valamit azt nem tudtok mi?

ti jobban csináltátok volna?

gyurcsány talán jobb volt? vagy a liba tolvaj bajnai=gyurcsány báb?

2015. máj. 10. 18:47
 18/30 szántóvető ***** válasza:
83%

Matolcsy a mi jótevő istenünk

ő mindig csak adott nekünk

reménnyel tölti meg szívünk

csak így tovább,dolgozz értünk!

2015. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%

Éppen Te dobálódzol szavakkal, és nyomatod a propagandát.

Bajnai pedig sokkal jobb volt, anno még Orbán is elismerte, hogy jól kezelte a válságot.

De akinek ennyi esze van, mint neked, azzal nem érdemes vitatkozni.

2015. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdező kommentje:


igen szavakkal könnyi dobálózni "


Asszem pont ez előtt kaptál egy olyan választ, amiben nem csak szavakkal dobálóztak, mint ahogy te teszed abban a hozzászólásban , amiből ezt kiragadtam. Már többen többször leírták a gyakorin, hogy miért nem jó ez így, ők sem szavakkal hanem érvekkel dobálóztak. Viszont, jó lenne ha befejeznéd a trollkodást vagy ha komolyan gondolod, amit gondolsz akkor előtted a lehetőség, hogy nem csak a rizsát lököd, hanem előállsz komoly érvekkel, hogym iért is jó Matolcsy papa az MNB élén. Figyelmesen hallgatunk ( hozom is a pop cornt xD )! Szóval? :D

2015. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!