Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lett volna, ha...

Ak0sgfx kérdése:

Szerintetek jó lett volna, ha a MIÉP bent maradhatott volna a parlamentben?

Figyelt kérdés
Én a 2002-es országgyűlési választásra gondolok, ha az emberek fele nem szavazott volna a Fideszre és az MSZP-re, akkor most a MIÉP bent maradhatott volna a parlamentbe ? Szerintetek ez így lett volna ?

2015. máj. 29. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg mi az, hogy bent maradhatott volna? Nem a tanárbácsi dönti el, hogy ki maradhat a tanteremben, hanem a szavazók, hogy ki jut be az országgyűlésbe.

2015. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem az emberek döntik el, hogy ki marad bent a parlamentben.
2015. máj. 29. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én a 2002-es országgyűlési választásra gondolok, ha az emberek fele nem szavazott volna a Fideszre és az MSZP-re, akkor most a MIÉP bent maradhatott volna a parlamentbe ?"


Sőt, ha az emberek 70%-a a Független Kisgazdapártra szavazott volna, akkor ők alakítanak kormányt.

2015. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már a kérdés felvetése is rossz.


A történelemben nincsen olyan, hogy "mi lett volna, ha"

2015. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

"ha az emberek fele nem szavazott volna a Fideszre és az MSZP-re, akkor most a MIÉP bent maradhatott volna a parlamentbe"


De az emberek fele a Fideszre és az MSZP-re szavazott. Kár ezen filózni. Akkor még nem dőltek be annyira a szélsőjobb populizmusnak.

2015. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!