Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már egy kicsit nem pofátlan...

Ez már egy kicsit nem pofátlanság?

Figyelt kérdés

Június 4.-én Trianon napján néztem az RTL híradót, a híradóban volt róla szó, egy 2 perces riport, ez már tőlük jónak számít, viszonylag elégedett is voltam,hogy legalább megemlítik.

Viszont a Fókuszban nemhogy nem hozták szóba, sőt rátettek, és inkább egy Holokauszt riport volt, ami bármennyire is fontos ,a pofátlanság netovábbja.

Az RTL heti 6x ad valamit a Holokausztról, azzal a "mottóval" hogy sosem szabad elfelejteni a múltat mert az veszélyes.

Ugyanakkor a legnagyobb magyar történelmi katasztrófáról meg évi egy 2 perces riport elég.

Nem ellentmondásos ez egy kicsit?Nem az a baj,hogy Holokauszt,hanem,hogy nem tudnak erről beszélni, nem kell revíziót kiáltani, nem kell kiírni,hogy mindent vissza, csupán elmondani a tényeket,beszélni róla, és nem pedig egy másik tragédiát emlegetni legalább ezen a napon.Én inkább úgy érzem,hogy annyira Trinaon fölé emelik a Holokausztot, hogy már-már sárba tiporják ezt a tragédiát és egyáltalán nem számít nekik.


Tudom,hogy buta semmihez nm értő tulok vagyok mert nekem még számít Trianon, de aki ezt nem támasztja alá érvekkel azt provokációnak tekintem és jelentem, aki érvel azt pedig nem fogom lepontozni még ha nem is értek egyet.


2015. jún. 6. 10:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, hogy minek kell RTL Klubot nézni.
2015. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
7%

Úgy látom munkanélküli vagy- vagy hamarosan az leszel.


Ilyen az élet. Ezzel ne foglalkozz.

2015. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A kérdésre is kapok majd választ?...
2015. jún. 6. 10:18
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

Most milyen választ vársz. Az RTL Klub egy kereskedelmi vállalkozás, szuverén joguk eldönteni, hogy akár a Híradóban, akár a Fókuszban mennyire emlékeznek meg akár Trianonról, akár a holokausztról. Mint ahogyan a jobbikos Nemzeti 1 is ünnepelheti Hitlert a születésnapján, akinek megítélése csak a bolsevik-angolszász szövetségek rágalomhadjárata miatt negatív.


Ma Magyarországon 8 csatorna érhető el ingyenesen, de a háztartások 80%-ban valamilyen műsorelosztón keresztül jutnak az adásokhoz, így a kínálat még nagyobb. Senki nem kötelez senkit arra, hogy az RTL Híradóját nézze, van még másik 5-6 híradó, másik 100 magyar nyelvű tévécsatorna, ma még 5, hamarosan 6 állami tévécsatorna, ahol igen gyakran foglalkoznak a határontúli magyarokkal.

2015. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Viszont a Jobbik "antiszemita,rasszista és gyűlölködő".

Akkor az RTL mi?Mert akkor süssünk rájuk is valamilyen bélyeget, legyenek mondjuk cionisták.Miért nem azok?Pont annyira cionisták mint amennyire a Jobbik náci.

(Aki nem értette ezt az ironikus párhuzamot, azt könyörögve kérem,hogy ne égesse le magát a válaszával, menjen tovább, aki értelmes és felfogta az nyugodtan írjon)

Tehát aki itt nem utálja a zsidókat az csak cionista lehet meg filoszemita, ugyan úgy mint akinek számít a magyarság csak náci,fasiszta lehet.

De mégis az átlagember csak a Jobbikot tartja nácinak, de az baloldali liberálisokat senki sem gondolja cionistának.Miért?

(főleg mert a baloldali azaz mondjuk a szocik és a liberálisok összeférhetetlenek a valódi eszme szerint, ebből is látható,hogy valami nem stimmel a gépezetben)

2015. jún. 6. 10:35
 6/35 anonim válasza:
52%
IGAZAD VAN!!!
2015. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, írj nekik egy levelet!
2015. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy román tévétársaságnál 10 műsorszerkesztő, producer vagy hasonló állásban levő ember közül 9 székely lenne, szerinted mit tartanának fontosnak és mit nem?

Ennyi. Román és székely behelyettesítendő magyarral és..... busmannal.

2015. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
Az RTL/TV2 és ezekhez hasonló mocskokat csak akkor szabad nézni ha semmi jó vígjáték nem megy amúgy a tv-ben. Nem csak az a baj, hogy mindent pont ugyanolyan egyoldalúan mutatnak be mint például a közutálatnak örvendő Kuruc, de a legfontosabb hírek is általában olyan szenzációsok és fontosak mindenkinek mint a " Mari nénit megharapta a szomszéd kutya" vagy "3 háztartás víz nélkül maradt egy fél napra valami isten háta mögötti faluban".
2015. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én nem nézek sosem RTL klubbot. Akik azt a szennyet nézik, azoknak behatárólt látókörük és korlátozott gondolkozásuk van, ha nem akarsz elbutulni törlöd a csatornát a setupból is.
2015. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!