Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat nem zavarja,...

A magyarokat nem zavarja, hogy nem lehet megélni Magyarországon, ezért vagy nyomorognak, vagy elhúznak innen élhetőbb országba?

Figyelt kérdés

Komolyan, egy értelmes társadalom már rég fellázadt volna, ha ilyen körülmények lennének náluk, mint nálunk.

Nyugat-európai országokban mindenért az utcára mennek és elégedetlenkednek. Itt meg 300 eurót keres egy átlagember és nem történik semmi. Nevetséges egy szolganép vagyunk.

Erre verik a mellüket a nemzetiek?


2015. jún. 8. 22:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17%

Úgy panaszkodzs mintha végre nem lenne kiltás. Itt a Jobbik, pont azokat a problémákat emlegeti, hozza felszínre amikről beszélsz.

Csak adni kéne neki egy esélyt

2015. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem nem. Itt dúsak a legelők, bővizűek a folyók és jól termőek a földek, aki már itt sem tud megélni az tényleg dögöljön éhen.
2015. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igy van sajnaltasd magad meg gyokerezz le mindenkit hatra elorebb leszel tole. En no letemre mar 18 evesen a szalag mellett voltam, fel 4 kor keltem, pont hogy legyen penzem foiskolara, es ne diakhitelt kelljen felvennem, kozben meg este hulla faradtan angolt tanultam. Most foiskolara jarok de dolgozok is mellette, tenni kell erte es ha kemenyen megszenvedsz akkor lesz majd beloled valaki. Javaslom hogy amennyi energiat masik szidasara forditasz, inkabb foglalkozz magaddal hatha elorebb leszel.

Es ez az orszag is sokkal elorebb jarna ha a hozzad hasonlo kapzsi, gyulolkodo, "dogoljon meg a masike is" gondolkodasu emberek nem lennenek, akik mindig az elso sorokban vannak habzo szajjal a tunteteseken, hogy peldaul miert kuldunk penzt a karpataljai magyaroknak miert nem az en zsebembe megy vagy orban megint ez megint az, kozben meg mindig csak en, en, en, az en zsebem legyen te minden mas dogoljon meg.

Komolyan neha mar az utcara is hanyingerem van kimenni annyi ilyen ember van. Ehelyett ha pozitivak lennenk, segitenenk egymast, odafigyelnenk a masikra sokkal elorebb jarnank.

2015. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Menj el, és légy az imádott nyugatod kapcarongya.
2019. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!