Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Franciák is lezárták a határokat a bevándorlók elől?

Figyelt kérdés

Ők is hülyék, igaz?

[link]



2015. jún. 15. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ébredeznek az európai népek, látják végre, hogy ellepik őket a menekültek. Most a franciák, de láthatunk menekültellenes plakátokat a cseheknél, Svájcban, Olaszországban is. A következők az olaszok lesznek, aztán ki tudja őket ki követi. Örülnék, ha mi.
2015. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Lehet engem megkövezni, de szerintem kár érte. Én szívesen megnéztem volna hogy maga az ország és annak a lakói "elk*rvúl" :DDD
2015. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kár lenne érte, mert egy követendő példát mutat.
2015. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szántóvető ***** válasza:
90%
a helyzet egyre fokozódik.a menekültkérdés európa legsúlyosabb problémája a világháború óta.minden országnak komoly dilemmát jelent.egyértelműen ki kell utasítani őket.Rómából 800 menekültet telepítettek ki(tegnapi hír.)totális határzár kell,olyan mint az usa-mex. határszakaszon.a hajóval érkezőket se szabad beengedni a kikötőkbe,még a nyílt vizeken meg kell fel kell tartóztatni őket.
2015. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
1%
Kamu.
2015. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár kamu, akár nem, a menekültprobléma egyre jelentősebb kérdés. Megértem azokat a szerencsétleneket, akik egy polgárháború vagy a biztos éhhalál elől menekülnek, amerre látnak - ugyanakkor az is kérdéses, néhány nyugat-európai ország meddig képes befogadni a menekülteket a harmadik világ számtalan országából, és milyen következményei vannak ennek "házon belül". Mert a humanitárius kérdések közé nem csak azt kell sorolni, hogy a menekülteket nem utasíthatják vissza, hanem azt is, hogy egy működő, ezáltal biztonságos létet fenntartani képes állam összeroppanhat-e, ha mindenkit korlátozás nélkül befogad.
2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szántóvető ***** válasza:
84%

tetro tudom hogy utálod az alfahír-t(hogy állsz a feljelentéssel?)de ez a tegnapi híradóban is benne volt.

[link]

2015. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetro ***** válasza:
2%

Akkor miért nem a hirado a forrás?

jol köszi a kérdésed :D

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

A cikk szerint:

"A bevándorlók ülősztrájkkal tiltakoznak az eljárás miatt, egyikük szerint "készek meghalni" is, csak, hogy bejuthassanak Franciaországba. A hatóságokat ez azonban eddig nem igazán hatotta meg."


Zárják is! Itt nem egyszerű menekültekről van már szó!

2015. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

A hírt a mandiner is tükrözi!

[link]


Csak a libbantak erőltetik a megélhetési menekültek befogadását! Európa pedig egyre inkább elfordul a libbantaktól.

2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!