Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra szerinted jó lenne...

Dúró Dóra szerinted jó lenne oktatásügyi miniszternek? Ha nem, miért? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Én Jobbik-szimpatizáns vagyok, de nem hiszem, hogy Dúró Dóra a legmegfelelőbb személy oktatási miniszternek (igaz, másról sem igazán hiszem ezt). De, ha netán ő lesz, és helytáll, akkor le a kalappal előtte.

(Viszont iszonyú jó nő :) )

2010. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy nem állná meg a helyét?

Egyébként tényleg nem ronda, de jó nőnek sem mondanám, túl kislányos... :)

2010. márc. 1. 19:31
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha majd a tojáshéj leesik a fenekéről, és eltölt pár évtizedet a szakmában, akkor talán. Az, hogy a Jobbik nem tud elismert közgazdászokat prezentálni, az még csak hagyján, de hogy a "szakemberei" is csak éppen felnőttek, az elég szomorú.
2010. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Nekem pont azért jön be, mert kislányos.

És pont azért nem látom benne a kiváló oktatási minisztert, mert még épp csak felnőtt. De nem állítottam, hogy nem lehet jó, csak azt, hogy nem nézem ki belőle.

2010. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Talán, mert a fiatalokban van a jövő, és ők nem a balos apuci hátán másznak be oda...
2010. márc. 1. 19:35
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves "Első"! :D Értem. Azért remélem, meg fogja állni a helyét, ha odajut.
2010. márc. 1. 19:36
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerem pontosan a képességeit, de egy dolog miatt jó lehetne: mert nemrég végzett, és talán még emlékszik mi volt a jó és mi volt a rossz az oktatásban. Ha miniszternek nem is, de a tanácsadói testületbe éppen az ilyen fiatalok kellenének.
2010. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Én is őt tartom a legalkalmasabb személynek és épp a kora miatt. Szerintetek egy ötven éves fog emlékezni az oktatásban töltött éveire? Na nemár!
2010. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

"Talán, mert a fiatalokban van a jövő,"


Akkor áruld el hogy miért van hogy a világ egyetlen kormányában nincsenek huszonévesek? Hogy képzeled hogy egy tapasztalatlant megbíznak kormányzati feladatokkal? Még egy munkahelyen is tapasztalatot gyakorlatot követelnek meg.

2010. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
A jobbikos tiniknek eszébe sem jutna, hogy egy számos osztályt négy évfolyamon keresztül végig oktató, legalább két évtizedes tapasztalattal rendelkező, és esetleg több szakkönyvet is szerzett pedagógus esetleg sokkal többet tud az oktatásügy és a diákok problémáiról, mint egy még nem is végzett bölcsészhallgató.
2010. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!