Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnéd, ha Magyarországon...

Szeretnéd, ha Magyarországon az EU szemete helyett ilyen ételeket árulnának?


2015. jún. 28. 20:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

'Én kizárólag Turulmadár tojásból készült rántották vagyok hajlandó enni, mert az vagy, amit megeszel és én a Turulmadár nemzetségből való Árpád Atyánk vérvonalára akarok hasonlítani, ki a Turultól származott vala!'


Remélem, kitűnő minőségű az a turul tojás, mert nagyon fontolgatom, hogy rendeljek belőle.

2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 BlackSword ***** válasza:
85%

Ezeket kihagytad:


[link]


[link]

2015. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen, eszünk finom globus vagdalthúst, aztán megyünk pálinkázva Wartburgot szerelni.
2015. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

...és minden külföldreszakadt hazánkfia mellé egy-egy cucilista kémet állítunk, miközben a kimenni szándékozók gyermekeit erőszakkal visszatartjuk, ugye, kérdező?

Mondtam már nektek, hogy ezt a hapsit hétvégén kiengedik a diliházból, emlékeztek?

2015. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
A magyar szalámikat, konzerveket az Eu-ban sehol nem lehetne eladni, ahogy a trappista sajtot még itthon sem veszem meg. Tele vannak hűs helyett szójával, krumplival, mindennel, ami nem belevaló.
2015. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Na megint itt a wartburgos kérdező.


Milyen témákról is szokott kérdést kiírni?


Vannak a hazafias dalok, indulók kérdései, aztán vannak a milyen lenne ha nem volnánk Eu tagok kérdései (erre saját maga válaszol is), vannak az emeljük fel a híradástechnikai cikkek árát kétszázszorosára és abból keresztfinanszírozzuk az élelmiszerek árát meg ezek a "hazai ízek" kérdése.

Ó és volt még egy kérdése, ahol például amellett érvel, hogy tiltsuk be a gluténmentes kaját. Azt hiszem ez a nagyja.

2015. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Gondolom te is ennyire szereted a Kínai kaját: https://www.youtube.com/watch?v=wWLhrHVySgA
2015. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
8%
De jó kaják voltak azok ! Most csupa moslék van csak -.-
2015. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

'Most csupa moslék van csak'


Erre nem esküdnék meg. Lehet találni ma is minőségieket, nem csak moslékkal van teli a kínálat.

2015. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem szeretném. Az előző hasonló kérdésednél már kifejtettem bővebben.


Csak azért írtam ide mégis, mert a napokban hallottam egy dalt, ami azt a korszakot idézi:

https://www.youtube.com/watch?v=Iymq24Y4jDs

Gondolom, bírod. :D

2015. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!