Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puszta képzelgés: Mo-n újra...

Puszta képzelgés: Mo-n újra királyság lenne, Ferdinand lenne a király ( magyar királyi herceg, autóversenyző, IV. Károly dédunokája )?

Figyelt kérdés
Vagy az apja, Habsburg Károly ( bár ő már azt hiszem 54 éves, a fia csak 18 )?
2015. júl. 12. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Kizárt dolog, nem kellenek Habsburgok, ugyanis Magyarországnak Császárnő kell az pedig én lennék!
2015. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de én a jogos trónörökösről beszélek.
2015. júl. 12. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:

A trónöröklési rend az irányadó.


Amennyiben az édesapja lemond a trónról, úgy valóban Ferdinand Zvonimir a trónörökös.

2015. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy alkalmas ember lehetséges: Orbán Viktor.

Jövőre lesz a koronázás.

2015. júl. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, úgy érzem, hogy pont erre van szükségünk, semmi másra. Nálunk már csak a királyság hiányzik, hogy minden rendben menjen.
2015. júl. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

'Kizárt dolog, nem kellenek Habsburgok, ugyanis Magyarországnak Császárnő kell az pedig én lennék!'


Ez csak vicc, ugye?

2015. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, még csak puszta képzelgés se. Értem én, hogy nem vagy megelégedve a mai helyzettel, de annak megoldására a legkevésbé a Habsburgok jók. Ezt 400 éven keresztül bizonyították, és ez idő alatt csak kevesen gondolták, hogy a Habsburgok (és minden más fennhatóság) csak rossz lehet.


Ha megoldást akarsz, az nem császársággal, sem királysággal érhető el, hanem a tömeg önön kezébe vett irányításával. De mivel a tömegnek ez terhes (hiszen fogalma sincs, hogyan gyakorolja), ezért az irányítást a külső helyett egy belső diktátornak adta. Ez se lett jó. Egyesek új belső diktátorokat keresnek (persze ők úgy vélik, nem az lesz), majd rájönnek (a fél életük árán), hogy nincs jó diktátor. Csak jó önszerveződés van. Ennek persze egy csomó feltételét ki kell elégíteni, de erről majd másutt.

2015. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elejéről lemaradt egy "ha". Tehát ha Mo-n újra királyság lenne.
2015. júl. 13. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:

A királyság, az államforma váltás nem oldja meg a gondjainkat, nem megoldás.


A Habsburgok trónigényét elfogadva a #3 válasz szerint.

A Habsburgok igényét nem elfogadva, az akit megkoronáznak.

2015. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A horthysta rendszer volt a legjobb. Nem kell király, ha van kormányzó, aki ráadásul MAGYAR!
2020. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!