Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit gondoltok...

Jobbikosok mit gondoltok erről a videóról? (nem hosszú)

Figyelt kérdés
Ezt egy nemzeti érzelmű turanista mondja..

2015. júl. 28. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez tényleg rövid.
2015. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Cuki videó...
2015. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2015. júl. 28. 10:30
 4/16 szántóvető ***** válasza:
94%

"az Aradi vértanúk gazemberek,hazaárulók,megérdemelték a sorsukat"

"a felszólalásaikból nem derül ki de leírják és nyomtatásba adják."-ez elég ellentmondásos,mindenesetre szeretném látni ezt a nyomtatott formátumot.

a habsburg restaurációval történő vádaskodás (ami egy nagyon súlyos vád egyébként)nem újkeletű dolog,ismerd meg a másik oldal véleményét is:

[link]

2015. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

egyrészt, az aradi vértanúk közül némelyik nem is tudott magyarul


másrészt, a Habsburgok mellett viszonylag nemes célt szolgálhattunk, akkoriban Ausztria és Németország még nem a globalizáció és a liberalizmus fellegvára voltak


- amit nem értek, hogy hol itt az ordasság? én ránézek a Jobbikra fiatal, életerős embereket látok, akik az ország érdekeit nézik, még ha ellenlábasaik szeretik is az ellenkezőjét hirdetni


- a múltkor még állítólag az oroszok pénzelték a Jobbikot, nem? Azóta szóltak Tel-Avivból, hogy más fajta hazugságot kell terjeszteni róluk?

2015. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Jajj hát az Úrnő mindig talál új dolgokat a JOBBIK ellen nem tudom ,hogy ez szándékos-e de mindig van új.


Amúgy a válaszom pedig az ,ami az 5#-nek

2015. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Először: a Jobbik programjában szerintem nincs benne a Habsburg restauráció, sem Haynau pozitív történelmi személyiségnek nyilvánítása, így az is homályos, hogy miről beszél Pap Gábor. Sajnos ez valószínűleg a kivágott rész előtt hangzik el. Azt sem derül ki, hogy hogy jön ki neki, hogy a "zászlajára van tűzve". Jó lenne megtalálni azt a forrást is, amiről az aradi vértanúk és Haynau kapcsán beszél. Mert így az egész csak lóg a levegőben.


Egyébként szerintem pl. Habsburg Ottó egy köztiszteletben álló és becsületes ember volt, aki a rendszerváltás után jó köztásrasági elnök lett volna, de sosem akart az lenni. De így is sokat tett a magyarságért. De nem királyra van szükség, hanem normálisan működő demokráciára, amelyben a Habsburgoknak ugyanúgy részük lehet, mint más politikusoknak.


Én tisztelem Pap Gábort, mert nagy tudású, hallottam pár előadását is, de elég sajátosan látja a dolgokat, és vannak komolyabb tárgyi tévedései is. De itt is jó lenne tudni, hogy pontosan minek kapcsán és kikről mondta, amit mondott.

2015. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5# A Jobbikot az oroszok pénzelik ez nyílt titok, ezt már tényleg csak a legelvakultabbak nem veszik észre. De a videó most nem erről szól..
2015. júl. 28. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
És a baloldalt meg az USA! és???
2015. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Az öreg Úr fel-alá járkál, butaságokat beszél, konkrétumok nélkül. Tipikus baloldali, őskommunista, volt TSZ-elnök.
2015. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!