Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy nép többségét sikerült...

Ha egy nép többségét sikerült egy rezsicsökkentéssel behúzni, akkor miért gondolják egyesek azt, hogy majd ugyanez a nép elég értelmes lesz ahhoz, hogy megszavazzon egy másik pártot? Legyen az Jobbik vagy bárki más?

Figyelt kérdés
Erre kérem, az értelmesebbek válaszoljanak. Mert nem értem ezeknek az embereknek a logikáját.

2015. júl. 28. 10:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az emberek nem x-elgetnek jobbra balra. Ez elenyeszo. A nagy hanyada azt az erteket kepviseli amibe belenott es amit olyanok kepviselnek akik szamara szimpatikusak. Ergo mindenki olyan erzelmu amilyen alapesetben a csaladja. (Ezert kulonosen mokas tiniket politikailag ervelni latni mert mondani mondja de nem erti csk skandalja amit hallott... Mondjuk ez nem csak a tinikre vonatkozik minden esetben)

Mindenesetre uncsi. Van aki jobb van aki bal erzelmu de vegeredmenyben mindannyian egyutt elunk itt es ugyanazt akarjuk feltetelezem. Ezert a kormanyaink allando fikazasa mely nem kis energiat es idot vesz el egy-egy ember eletbol teljesen felesleges. Azok toltik a legtobb idejuket ezzek akik a legjobban utaljak az epp kormanyzo partot. Aztan ha csere van forditva.

Gyerekek nektek irigylem az idotoket de ha tobb is lenne nekem - mert nem panaszkodom en csinaltam magamnak a munkat - tulajdonkeppen akkor sem ezzel foglLkoznek legalabis olyan szinten hogy lokesszeru erzelmeket (altalaban agyviz felforras okozhat ilyet) futhet ami feleslegesen roncsolja a kozponti idegrendszert. Lehet ezert is lesznek a gyulolkodo egyszeru kozep also es also reteg iszakos?

2015. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!