Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire kezd fasizálódni az...

Ennyire kezd fasizálódni az ország, hogy az emberek barátságai felbomlanak a helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a múlt héten rendszeresen jártam ételt és más dolgokat osztani a menekülteknek. Erre több régi barátom is elkezdett hazaárulózni meg kolaboránsnak meg szálláscsinálónak hívni.

Sőt, néhányan meg is mondták, hogy lógni fogok.


2015. aug. 1. 13:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%

Nem, azért fasizálódik, mert az emberek ok nélkül is gyűlölködnek egymással pusztán szórakozásból.

A te esetedben okkal gyűlölködtek, tehát ez nem fasizmus.

2015. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
49%

Tehozzád az ilyesmi csak most jutott el, én már átestem ezen a 2002-es választások idején, mikor a fideszesek bedurciztak, amiért nem rajongtam Viktor, Viktorért.

Ez nem fasizálódás ez szimpla gyűlölet, az mindig jelen volt és jelen lesz. A diktatúrák egyedüli előnye, hogy kollektíve lehet utálni az államhatalmat.

2015. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%

Kiegészítés:

A diktatúrák egyedüli előnye, hogy kollektíve lehet utálni az államhatalmat. Míg a demokráciákban a párthívek és más ideológiák hívei gyűlölik egymást.

2015. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

"A te esetedben okkal gyűlölködtek, tehát ez nem fasizmus."


Én nem csinálok semmi rosszat!

2015. aug. 1. 13:29
 5/43 anonim ***** válasza:
51%
Te aztán nem, csak eteted azokat, akik meg fognak ölni minket, de nem, te nem csinálsz semmi rosszat.
2015. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
De amint elkezdesz fenyegetőzni megy a moderátoroknak a jelentés!
2015. aug. 1. 13:36
 7/43 A kérdező kommentje:
Amúgy is mit védesz ezen az országon? Vagy ennyire Viktorpárti vagy?
2015. aug. 1. 13:38
 8/43 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd csak, nagyobb az esélye, hogy az első válaszoló öl meg, mint a menekültek. Elég megnézni az eddig érkezett válaszokat a több menekült-bevándorlós kérdéseknél és egyből kiderül, hogy az itteni emberek sokkal szívesebben gyilkolnának, mint azok, akik a keletiben vertek sátrat családostul. Minden második válaszoló sortüzet adna nekik. Marha kulturált.
2015. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
És kiderült hogy a régi barátaim is mind ilyen pszichopata gyilkosok.
2015. aug. 1. 13:39
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
Már nem azért, de sose volt az a barátod aki azt mondja neked, hogy "lógni fogsz". Én azt mondom, hogy a ti dolgotok, csak ne akarjátok ráerőltetni olyanokra akik nem akarnak segíteni.
2015. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!