Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szuperelfogadó liberális...

A szuperelfogadó liberális baloldal miért orsósózik úton útfélen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 16:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
gyk: orbánt cigánynak titulálni és orsósozni nem tudom hogy illeszthető be a mindennapos cigányok mellett való hatalmas elfogadás kampányba?
2015. aug. 6. 16:39
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát igen vicces dolog, a tolerancia bajnokai cigányoznak :D

(amúgy Orbánba tényleg van cigány vér)

2015. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem baloldal, csak álbaloldal. És mert a liberálisok a legnagyobb rasszisták, miközben másokat rasszistáznak.
2015. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki orsósozik, az nem liberális. Bal oldali lehet, liberális semmiképpen.
2015. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem is véletlenül hívják bal oldalnak
2015. aug. 6. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Hol? Úton útfélen csinálunk állítólag egy csomó mindent, de aztán soha egy példa...
2015. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__709..


11-es válasz. Ott az orsósozás. Azt még mindig nem értem, hogy honnan veszik hogy liberális az a válaszoló, de egye fene, jobberektől nem vártam mást.

2015. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És azt miből szűrted le, hogy a válaszadó liberális?
2015. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

#8


Itt gyakorin aki nem ért egyet az ügyeletes konteós jobberekkel, az liberális.

2015. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Én liberálisnak tartom magam. Amikor a jobboldali ismerőseimmel vitatkozunk, akkor mindig megkapom, hogy "a liberálisok a legnagyobb rasszisták". A probléma csak ott van, hogy általában egy Jobbikos gyűlöl mindenkit, míg egy liberális csak azt gyűlöli aki gyűlölködik. Remélem érzed a különbséget. A baloldaliság pedig nem jelent feltétlen liberális gondolkodásmódot. Például egy svéd jobboldali politikus nálunk "libcsinek" számítana, mert ott az a normális, hogy a jobboldalon is elfogadott például a melegek támogatása.

Visszatérve a kérdésedre, aki "orsózik úton útfélen" az lehet, hogy liberálisnak tartja magát, de attól még nem az. A kérdés pedig igen provokatív, mert előítélettel van minden szabadelvű gondolkodóra, miközben nem számolsz azzal, hogy ha én minden Jobbikost lenácozok, akkor százával kapnám a piros pacsikat, bár szerintem ebből most sem lesz hiány.

2015. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!