Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A köztévé miért kormány-propag...

A köztévé miért kormány-propaganda?

Figyelt kérdés

Szerintem inkább az index, hvg, 444, rtl, stb. a túlságosan kormányellenesek; sőt, ők sem szeretik a magyarokat, ahogy ezt számtalan esetben bizonyították már.


Tehát szerintem a túl nagy kontraszt nem abból ered, hogy a köztévé annyira szereti a kormányt; épp ellenkezőleg, ezek az álbaloldali hírportálok a szélsőségesen kormányellenesek és magyarellenesek!


2015. aug. 6. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden kormánypropaganda.
2015. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ez az, hogy a közmédia, az MTVA (M1, DunaTV, Kossuth Rádió stb...) erősen kormánypártiak, a Fidesz "Jó cselekedeteit" hirdetik.

Arról nem is beszléve, hogy minden félórában nyomják a "Magyar reformok működnek" agymosó, hülyítő propaganda reklámokat.

2015. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom miért kormánypropaganda:


"az index, hvg, 444, rtl, stb. a túlságosan kormányellenesek"


"ők sem szeretik a magyarokat, ahogy ezt számtalan esetben bizonyították már."


"ezek az álbaloldali hírportálok a szélsőségesen kormányellenesek és magyarellenesek!"


Ha ebből nem érted meg, akkor semmiből.

2015. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"túlságosan kormányellenesek"


Normálisan működő demokráciában ilyen nincs. A polgároknak és a médiának egyaránt kötelessége felelősségre vonni a kormányt. Ezt a TV2 és a narancsos újságok feladták, helyette kormány propagandát tolnak.


"ők sem szeretik a magyarokat"


Mert a TV-ben, a kedvenc kormánypárti oldaladon ezt írták, ugye?


"ahogy ezt számtalan esetben bizonyították már."


Mert szidták a kormányt és a kormány támogatóit, te pedig azt hiszed, hogy az aktuális államfő és pártja szent és sérthetetlen, Isten és a nép jóakaratából uralkodó, mindenható jelenség. Eltaláltam? Megsúgom, az ellenzék nem akarja, hogy Orbán képviselje őket, éppen ezért ellenzék. Ha az ellenzék azt látja, hogy a kormányt szidják, nem veszi magára. Tudom, tudom, hiszed ha látod, de az ellenzék is "a nép".


"Tehát szerintem a túl nagy kontraszt nem abból ered, hogy a köztévé annyira szereti a kormányt;"


Szerintem se. Főleg abból ered, hogy a kormány perkál a köztévének, oda pakolja a saját embereit, kirúgja az ellenzékieket, vagy egyszerűen felvásárolja a céget.



"ezek az álbaloldali hírportálok a szélsőségesen kormányellenesek és magyarellenesek!"


Magyar kormány =/= magyar nép

2015. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!