Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eredeti a Benkő György által...

Eredeti a Benkő György által nyilvánosságra hozott hangfelvétel?

Figyelt kérdés
Mint kiderült,tavaly áprilisban készült a hangfelvétel és most hozta nyilvánosságra.A hangfelvétel alapján terrorcselekménnyel gyanusítják a Magyarok Nyílai szervezetet.Vajon eredeti a felvétel,vagy csak ügyes hamisítvány? Kinek mi a véleménye erről?
2010. márc. 8. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

egy hangfelvétel önmagában nem bizonyíték...


de milyen érdekes pont kampány időszakba derülnek ki ilyenek...


ez csak inkább becsület károsításra jó

persze az anti jobbikosoknak ennyi elég hogy halálra ítéljék a másikat... minden áron be akarják bizonyítani hogy a jobbik rossz xD


na mindegy

2010. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha arról a felvételről írsz ami miatt lemondott a Jobbik bicskei elnöke, akkor az hamisítvány, de nem ügyes. Ilyet bárki tudna készíteni, akár én is. Elvileg Benkő sokszor fuvarozta az illetőt, akkor viszont miért pont olyankor készítette a felvételt amikor nem volt ott, s csak beszéltek róla? Ennyi erővel hétvégén összejövünk néhány haverral és arról beszélünk hogy Orbán Viktor (mondhattam volna bárkit) a Magyarok Nyilainak a tagja és fegyvert vásároltam tőle. Ezek szerint most börtönbe kéne hogy csukják? Szerintem még csak nem is lépne vissza, sőt ez biztos. Ezenkívül a hozzá értő emberek azt mondják hogy a felvétel stúdió minőségű, pedig György azt mondta hogy egy olcsó kínai telefonnal vette fel. (Nem tudom hogy ebben mennyi igazság van egyébként, mert én nem értek hozzá.) Röviden: A felvétel szinte biztos hogy hamisítvány/átverés.
2010. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2 véleményt tudok mondani erről

1-stúdióminőségű kb a felvétel és állítólag telóval csinálták

2-1 hónap múlva választás...

2010. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag, teljesen lehetetlen a verzió!


Hiszen nem a felvétel és személye kapcsán kell vizsgálnunk a bizonyítékot, hanem a tartalmi valósságának hitelessége nem bizonyítható semmiképp!


Jogállam!

2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Dr. Gaudi-Nagy Tamás szerint a felvétel hamisítvány. Nem tudom, ti láttátok-e a Mokkában készített riportot:


[link]


Az viszont felettébb érdekes, hogy ez a felvétel 1éve van a rendőrség kezében. Ugyan, miért pont a választások előtt 3-4 héttel kell ezt nyilvánosságra hozni? Hazudik aki azt mondja, hogy semmi köze ennek a választásokhoz.


A hangfelvételt már vizsgálják, nagyon úgy tűnik hogy egy szerkesztett felvételről van szó

2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A hangfelvételt már vizsgálják, nagyon úgy tűnik hogy egy szerkesztett felvételről van szó



Ha ez bebizonyosodik, az meg a teljes demokrácia vákuuma lesz! Hiszen még a lehetőség fennállását is kizárja, ami már alapjában véve sem tartozik az alapos gyanú kategóriájában. Azt már a sajátos jogértelmezés is kizárja! Ami már magában a magyar törvények eszmeiségébe ütközik. Illetve a politikai új-lenyomat világossá válik a keveseknek is, hogy itt hézag van a jogban!

2010. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első "adagban", magyarán mondva, mikor megjelent az első műsor a hangfelvétellel a késő esti rtles műsorban - ha jól tudom Akták a címe - ott pár másodpercre hallani lehetett, hogy jobbról bal ill. balról jobb oldalra jojózik a hang.

Magyarán mondva erősen sztereó hatása van.

Egy Iphoneal, sőt még egy hamis kínai Iphoneal sem lehet tudtommal sztereóban hangotrögzíteni.


Az már mellékes, hogy Benkő "annyira be volt épülve", hogy azt se tudta, hogy Budaházynak rádiós műsora van a Szent Korona Rádióban. (A rádióról sem tudott, pedig ez egy "alap" dolog hvim-sek között.)


Továbbá arról is érdemes beszélni, hogy Benkő miért ad egymásnak ellentétes nyilatkozatokat. Két interjúban megerősíti, hogy golyóállót hord -TV2, SZKR-, majd az ATV-ben pedig cáfolja. Az RTL-en azt mondta, hogy nem találkozott Budaházyval, a többi interjúban pedig már egy kocsiban is ült vele.


Lényeg a lényeg, több mint gyanús.

Az meg, hogy mennyire reális, hogy Magyarország első "terrorista-ügyletének" koronatanúja arccal, mindennel kiáll a nyilvánosság elé, kissé életképtelen...

2010. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen. Most olvasom, hogy a minőségét többen is kritizálják. Személyesen bevallom, én nem ismerem fel Benkő hangját a hangfelvételeken. De állítólag azért ilyen tiszta, mert a hangmérnök az RTLnél lekeverte.
2010. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az meg, hogy mennyire reális, hogy Magyarország első "terrorista-ügyletének" koronatanúja arccal, mindennel kiáll a nyilvánosság elé, azt mindenki döntse el saját maga*

Elnézést a hibáért, össze-vissza járnak a gondolataim, no meg korog a gyomrom. :)

2010. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyél havlárom, az fontos.
2010. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!