Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Ti terveztek kimenni...

Fiatalok! Ti terveztek kimenni külföldre a jelenlegi Magyar anyagi helyzet melett?

Figyelt kérdés

Elég sokan igen, bár nekem eszembe se jutott.

Ha igen az okát is leírnátok?

Hogy nem egy "öregszemmel" miért hagynátok itt ezt a: "Világviszonylatban gazdag, Ez viszonylatban Románia, Bulgária feletti országot..."

Minden válaszra írok választ.. 😃



#külföldi munka #magyarországi megélhetés #Fiatalok munkaválallása
2015. aug. 11. 22:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Aki akar itthon szurvivort és koplatalást csinálni maradjon.


Engem már nem érdekel semmi hogy maradj itthon hogy jobb lesz. Ez nem lesz jobb gyengébbek kedvéért. Ez egyre rosszabb lesz....


Közmunkásbérből tudod rendezni az adósságaid? - Muhahha

..egyébként sem vannak az emberek túlfizetve.

Ha a fizetések is nyugati szinten lennének - nemcsak az árak - a tartozásokkal sem lenni ennyi gond...

.. ellentétek bűvöletében - muhahhaha


Én is kezdem a németet tanulni (angolt már beszélem).

Aki tud meneküljön még most. Legkésőbb 2 év múlva forró napok/hónapok jönnek...


Aki kimegy annak meg azt tanácsolom ne is nézzen vissza.

2015. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
muhahhaha te nem tudod, nincs igazán hová menekülni.. egy világ van egyre egy-ebb És mindenkit utolér.
2015. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
48%

mint a huzat !!!! sztem az értelmesebb rétegnek ez igazából nem is kérdés. én akárhány egyetemistával beszélek (ha egyáltalán már most nem kinti egyetemen tanul), alig várja, hogy végezzen, és szinte a kész helye megvan, ahova megy.

Tudom, persze ez nem a széles tömegeket jelenti, de én most csak az értelmes fiatalok rétegéről beszélek. És még csak nem is 100%-ban az anyagiakról! Nem! Egy gondolkodó, civilizált fiatalnak élhetetlen ez a birkaország.

2015. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!