Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem szeretnék bevándorló...

Ha én nem szeretnék bevándorlókat Európába, akkor rasszista, kirekesztő, náci, fasiszta vagyok?

Figyelt kérdés
Ha azt szeretném, hogy Európa fehér és keresztény maradjon, és hogy az itt élők biztonságban és békében élhessenek bevándorlók nélkül, akkor rasszista, kirekesztő, náci, fasiszta vagyok?
2015. aug. 14. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Semmi esetre sem. De okosnak se neveznélek.
2015. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Elgondolkodtató a kérdés. Elvileg igen, az vagy. Gyakorlatilag meg csak normális értékrenddel bíró.


Kíváncsi lennék, ha én kimennék csak úgy Afganisztánba, akkor mennyi ideig élném túl a muszlimok között a fehér bőröm és a keresztény vallásom miatt. Ha megölnének akkor ők nem lennének nácik, csak "egészségesen védenék a saját hazájukat". Biztos ezt üzennék az európai libsik :)

2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor az első kettő teljes mértékben igaz rád. Náci és/vagy faszista akkor lennél, ha az ilyen embereket üldöznéd vagy amellett szólalnál fel, hogy legyenek maximálisan elkülönítve (gettókba, munkatáborokba, stb.).
2015. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
A libsik fogalomtárában igen. Számukra az a náci, aki valamiben nem ért egyet velük.
2015. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretni vagy nem szeretni kell. El kellett volna menni szavazni amikor volt rá lehetőség. Persze tudom utólag mind a 10 millió ember úgy emlékszik, hogy elment szavazni és ő bizony joggal háborodik fel a jelenlegi helyzeten mert ők nem erre a pártra szavaztak. Valahogy mégis csak a szavazásra jogosultak fele ment el szavazni, azoknak is jó része a Fideszre. Egyétek meg amit főztetek.
2015. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Igen, rasszista vagy, mert a színe alapján ítélsz meg egy embert. De ha azt nézed, a Spanyol, Olasz, Görög, Román emberek is barnák. Őket kizárnád az euból. Nem csak keresztény az Európai unió.


Azok a feketék is emberek, csak félsz a változástól. USA elnöke is fekete. Az ilyen ellenséges hozzáállás fogja azt eredményezni, hogy a menekülteket bántják és ők nem hagyják magukat. Okkal. Előítéletek miatt nem fognak alkalmazni pár helyen és emiatt munkanélküli is lehet.

Nem tudom mikor fogják fel a hülyék, hogy ők is csak emberek.

2015. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy náci, fasiszta sem.

Rasszista igen, mert azt akarod, hogy fehér maradjon Európa.

Kirekesztő talán.

2015. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nem ítéltem el senkit amiatt, mert fekete, úgyhogy nem értem ezt az "ők is emberek" hozzáállást. Igen, valóban, ők is emberek, de attól még nem kell odaadnunk nekik a hazánkat, az életterünket!


Csak hülye egysíkú libsi agyakban létezik a két véglet, hogy aki nem "befogadó", az biztos utálja a bevándorlókat.

Nekem nincs velük bajom azért, mert más a bőrük színe, csak azzal van bajom, hogyha új honfoglalókként el akarják venni az európaiak hazáját!

2015. aug. 14. 19:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy marad Európa keresztény, amikor most sem az?
2015. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%
Kérdező!Te honnan a jó égből vetted azt,hogy a bevándorlók elveszik a hazádat? Ezek az emberek nem akarnak a magyaroktól/Magyarországtól semmit csak ha otthon maradnak megölik őket.Gondolj bele egy kicsit a helyzetükbe...
2015. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!