Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek a jó és melyek a rossz...

Melyek a jó és melyek a rossz elemek a Jobbik illetve az MDF GAZDASÁGI programjával?

Figyelt kérdés
Már csak azért sem lenne rossz itt válaszolni, mert akkor tudnátok ismertetni mindenkivel mind a két párt gazdasági elképzeléseinek jó és rossz oldalait. Különösen kíváncsi vagyok arra, hogy az MDF gazdasági programjában melyek azok az elemek, amelyek jó és reális elképzelések lehetnek. Szeretném, ha egy válaszban írnátok a Jobbik és az MDF gazdasági programjáról szóló véleményeiteket.
2010. márc. 9. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

"kíváncsi vagyok arra, hogy az MDF gazdasági programjában melyek azok az elemek, amelyek jó és reális elképzelések lehetnek. "


Jobbik: semelyik

MDF: mindegyik


És legyen büszke magára, aki lepontoz.

2010. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez az oldal nem alkalmas a program kifejtésére úgy, hogy ne legyen belőle offolás. Én spec örülnék ha mind a 4 párt (Jobbik Fidesz MSZP MDF) miniszterelnök-jelöltje egy-egy műsor keretén belül tudna egymással "vitatkozni".
2010. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek az elsővel.De én is szívesen hallgatnék meg egy vitát.
2010. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elsőt csak azért pontoztam le, mert nem válaszolt a kérdésre. A válaszoddal csak annyit mondtál, hogy az MDF programja jó, a Jobbiké meg rossz... De én a miértre lennék kíváncsi.
2010. márc. 9. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyet ne is kérdezz tőle, ez már túl összetett neki, meghaladja az értelmi szintjét. :D
2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

A jobbik rövidített programja 12 oldal:

[link]


Minden jó benne. Legfeljebb a cigányoknak nem. :D

2010. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"

Jobbik: semelyik

MDF: mindegyik "


mert jó hülye vagy első

2010. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire nehéz a kérdés? A linkelőnek meg csak annyit akarok mondani, hogy én elolvastam mind két párt programját, meg is van róluk a véleményem, de én a TI véleményetekre vagyok kíváncsi, nem a programra... A kedves linkelő ugyanabban vétett, mint az első kommentelő; nem válaszolt a kérdésre.
2010. márc. 9. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellene ujra államosítani a privatizált vagyont. felül kell vizsgálni, és kell büntetni, ha szabálytalan volt, de ne kerüljön újra állami kézbe.


függelékként ajánlom neked: Cullis, J. – Jones, Ph.: Közpénzügyek és közösségi döntések, Aula 2003 könyv 136-190. oldal. a járadékvadászatról szól. nagyon tanulságos.

2010. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!