Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesznek semmi...

Miért nem tesznek semmi hatásosat az a migránsok ellen?

Figyelt kérdés

Én Kiskunhalason élek és teljesen tönkre tesznek mindent, mindenki retteg tőlük. Sokan el is költöztek.


A görögök helyében, nehézfegyverekkel felszerelt hajókkal lőném őket akkor biztos nem lenne 50ezer migránsok eu-ba..

Az oroszok is ezt csinálták azért nem mennek oda.


A másik hiába jutnak német országba ha nem tudnak beszélni stb. Nagyon nem szeretem ezeket


2015. aug. 24. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Te miért nem teszel semmit? Fogjatok össze Kiskunhalasiak, és öljétek meg mindet.
2015. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Jaj hagyjuk már, tönkretesznek mindent, hogyne :D
2015. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem tehetnek. Nem lehet csak úgy leölni emberek. Nem tudod ránézésre, hogy ki a rossz ember és ki az, aki valóban segítségre szorul. Nem lehet csak úgy rájuk lőni, hogy pusztuljon mind.

Nyilván nem kéne őket beengedni. Szigorúbban kéne minden országban fellépni. És csak az jöhessen be, aki valóban menekült, és csak a legális határon, hogy nyilvántartásba lehessen venni.

2015. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Akikről Te beszélsz azok cigányok, Halason egyébként is sok van belőlük, légyszíves ha máskor nincs kire fogni, legalább ne a menekültekre fogjad. Voltam Pesten múltkor, időmbe beletelt hogy kicsit bóklásszak így elmentem azokra a helyekre ahol nagy számban táboroznak, és semmit nem tapasztaltam ami zavaró lett volna, pedig jó idő volt.


Osztrákban mindenféle vendégmunkás van, a magyar hiába jut el oda ha csak némán mosogat, mert nem tud hozzászólni az angol beszélgetésekhez.

2015. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor Amerika be ment Irakba,biztos érdekelte őket a civilek ölése....
2015. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!