Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rezsicsökkentés: csak nekem...

Rezsicsökkentés: csak nekem tűnik úgy, hogy a számláim kezdenek emelkedni változatlan fogyasztás mellett?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem változatlan fogyasztás mellett 3 éve folyamatosan növekszik a rezsi.


3 éve költöztünk ebbe az albérletbe, akkor augusztusban 23.528 Ft volt a rezsi. Most, 2015 júliusban fizettünk 36.945 Ft-ot, rezsicsökkentés mellett.


Az egyetlen, ami érthetően több, az a villanyszámla, de az 2.000 Ft-ot emelkedett (laptopok helyett mind a ketten a párommal számítógépet használunk, én két monitorral).


4e Ft-al több a víz, kvázi ugyannyi vizet fogyasztva, a fűtés (készenléti díj) 3 éve 2e Ft-volt, most 8600 Ft, a közös költség változatlan.

2015. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tom nekem nem is csökkent amikor állítólag csökkentették és azóta is folyamatosan nőtt.
2015. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

"Én meg őszintén remélem, hogy mindkettőtöket kivégeznék mint dezertőrt!"


Nem csak neked, fidesz kormány van. Ilyenkor ott skalpolnak meg ahol tudnak.

2015. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a villanyom 15 ezer volt rezsi csökkentés után 10 ezer. És azóta is annyi szemernyit se változik sehova.
2015. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"Sir Butcher nevű felhasználó válasza:


Nekem változatlan fogyasztás mellett 3 éve folyamatosan növekszik a rezsi. "


Szintén ugyan ez, csak nekem másfél éve, szép apránként.

2015. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
nekem is épp a gázáremeléskor csökkent a gáz ára, amikor ezek elkezdtek rezsicsökkenteni meg rohamosan nőtt
2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
...és ezzel arányosan csökken például a gáz fűtőértéke. Nem vagy egyedül. Segond, a kormány majd ezt is kimagyarázza azzal, hogy mi vagyunk a hülyék, nem tudunk számolni.
2015. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!