Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogy segíted a menekülteket?

Te hogy segíted a menekülteket?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy az állam semmilyen segítséget nem ad ezeknek az embereknek. Csak a civilek azok akikre számíthatnak, ha orvosi ellátás kell, vagy élelemre, útbaigazításra szorulnak.

Te mivel segítesz? Ha nem miért nem?



#menekült #civiltársadalom
2015. szept. 2. 14:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Én voltam vizet osztani nekik a 40 fokban, ők is emberek csak ezt pár barom nem fogja fel.
2015. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Van egy lakásom Pesten, oda beengedtem őket, hogy amíg meg nem oldódik a helyzet ott maradhatnak. 9 embert jelent ez, sajnos máshogyan nem tudok segíteni távol lakom nagyon.
2015. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Semmivel mert szerencsére Miskolcra nem jönnek. De pl ismerősöm nem mert felmenni vonattal Pestre, mert félt ezektől
2015. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2015. szept. 2. 14:20
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

kezdeném azzal hogy ha lepontozol akkor remélem hatalmas örömet okoz a kis picike agyadnak :)

nos segítsen nekik a saját államuk, vagy segítsen nekik Allah.

két szememmel láttam pár napja, hogy a mi csöveseinknek semmit nem adtak, pedig csak egy üveg vizet szeretett volna kérni.

elzavarták onnan a nyomorék önkéntesek, gondolom azzal hogy ez a bevándorlóké.

szögezzük le azt is hogy ezeknek az embereknek nagy része nem menekül semmi elől, csak a csövesség és szegénység elől.

Dániában közel 500.000ft-ot kap minden menekült státuszt megkapó akárki.

igaz a napokban törvény módosítottak, és már csak 200.000 körüli lett ez az összeg, nem véletlenül :)

sztm elég egyértelmű miért jönnek Európába ezek az illetők.

nem kell itt játszani a szent magasságos Teréz anyát, akik nem háború vagy egyéb politikai üldözés elől hagyta el a hazáját, az takarodjon vissza oda ahonnan jött, és ne illegálisan lépjen be az EU-ba!

annyira érdekes, hogy 1000-ből 1-nek van kb papírja, a többi 999 meg elégeti a személyazonosságát igazoló okmányokat, hogy menekültnek kiadva élősködhessen az EU anyagi javain.

a kamu hülyeségeket meg mellőzzétek, ki hányt embert fogadott be, mivel ez jelenleg bűncselekménynek számít.

2015. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Azokon az embereken segitek akiket ismerek, és tudom hogy hálásak azért amit kapnak. Nem vitakeppen, de a segitett menekültek nagy tobbsege kidobja a kajákat, tisztasági csomagot. Akkor inkább olyan szegény gyereknek, családnak adom aki nem dobja ki amit kap, és tudom hogy rendes emberek.
2015. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen mindegy, hogy milyen valaszokat torolnek ki, ettol meg nem valtozik meg az emberek velemenye. Nem attol fog semmi sem megvaltozni mert belefolytjak az emberbe a szot.

Persze jonnek majd a szabaly be nem tartasaval (pedig igen csak odafigyelek, hogy betartsam azt).

Biztos valami liberalis bibsinek sertette az onerzetet, mert a szabaly szerint maradhatott volna.

2015. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, hogy nem avatkozom bele a dolgaikba. Cserébe ugyanezt várom tőlük. Egyelőre ezt nem kapom meg, hiszen bárhová megyek, róluk hallok, megnyitom a híreket, és mind róluk szól. Ez a magánéletembe való egyfajta erőszakos beférkőzés. Képzelem, mit élhetnek át azok, akiknek tényleg betörnek a házába, meg letarolják a gyümölcsösét...
2015. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
En nem segitek es nem is akarok ebben a helyzetben segiteni. Nekem ki segit?
2015. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Beltazor91 ***** válasza:
64%

Visszakérdeznék.


Kérdező! Tudod hol áll a legnagyobb sor a keletinél? A pénzváltónál!


Mivel van teli az összes kuka?

Kidobott még fogyasztható étellel!


Menj ki a helyszínre és láthatod saját szemeddel, én ezt tettem.

Amúgy van sok rendes ember is köztük, remélem nekik sikerült új életet kezdeni vlahol.

2015. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!