Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha így megyek orvoshoz fogad?...

Ha így megyek orvoshoz fogad? Tud felírni gyogyszert támogatás nélkül? Ha kifizetem másnapra érvényes lesz? Milyen nyomtatványt kell kitölteni? Hogyan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Van tb kártyám de mivel nincs hivatalos munka helyem így jelenleg pirosat mutatt nekem nell fizetnem havonta a 7000ft a navnál

#TB #NAV #betegbiztosítás #egésszégbiztositás
2015. szept. 6. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az elmaradt összegeket is ki kell majd fizetned?
2015. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok a Nav nyilvántartásába Kedden kell mennem orvoshoz adig nem biztos hogy nyilvántartásba tudom magam vetetni . Ha nyilvántartásba vetettem magam es kifizetem a 6900ft es beviszem hogy befizettem akkor kedre érvényes lesz?
2015. szept. 6. 14:18
 3/3 intrepid ***** válasza:
Az orvos ellát így is ha beteg vagy, de visszamenőleg ki kell majd fizetned az elmaradást. Ezzel az orvos nem foglalkozik, ezt a NAV intézi.
2015. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!