Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elbizonytalanodtam, tudnátok...

Elbizonytalanodtam, tudnátok segíteni? Volt kontakt?

Figyelt kérdés

Szabálytalanság? Feldobta magát?

Kassai Viktor befújná a tizenegyest? Puhl Sándort megkérdezték már? Mi a véleményetek?

https://www.youtube.com/watch?v=0c-QYChLtik



2015. szept. 13. 22:51
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Viccelsz? A Radó meg a Neymar tőle tanult!
2015. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úr isten, de megártott nektek a média kontroll. Mind1, én nem élek olyan körülmények között mint mondjuk Győrben élnek, itt nincsenek menekültek.

Nyilván nem történt semmi, de mégha lett is volna gáncsolás, akkor is ez az év legnagyobb híre a sok gyilkosságot lekörözve mérföldekkel.

2015. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
2015. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, nem volt kontakt. A migráns feldobta magát, a bíró meg megette. Szimuláns. Pff...
2015. szept. 14. 00:58
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
0%
Én is úgy látom, hogy csak a szándék volt meg de az embert nem a nő gáncsolta el, viszont a kislányt tényleg megrúgta. Én viszont nem veszem be Petra állítását miszerint bepánikolt a felé futó tömegtől. Egyrészről nem futott felé a tömeg, másrészről ha mégis csak nem látszik a felvételen, akkor mi a francért kamerázott közben, miért nem a meneküléssel foglalkozott. Én ha megijedek biztos nem a felvétellel foglalatoskodok, hanem elhúzom a csíkot mielőbb. Láthatóan esze ágában sem volt menekülni, le sem vette a szeméről a kamerát. Azt elhiszem neki, hogy nem látta kit rúg meg, de ez akkor sem mentség, méltatlan módon viselkedett és az egész országot lejáratta ezzel. Megkapta érte a büntetését, tényleg kár tovább ragozni, mások is hibáztak nem csak ő.
2015. szept. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4


Ne zavarjon, hogy a luvnya maga is elismerte. Szánalmas kis maszatolás ez amit itt csináltok.

2015. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező, ha akarok, én is el tudok bizonytalanodni.

De ha akarom, bizony keményen meg tudom ismerni a tényeket, és tudom, mit kell gondolnom róluk.

Te, kérdező, most "ártatlanul" el akartál bizonytalanodni. Te tudod, mi volt vele a célod. Meg én is tudom.

2015. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 09:23

Engem csak az érdekel, tizenegyes volt-e. Szerintem a migráns feldobta magát. Várjuk meg Puhl Sándor nyilatkozatát.

2015. szept. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!