Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vívnak keresztes hadjára...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért vívnak keresztes hadjáratot László Petra ellen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%

"László Petra, mint mindenki más ilyen helyzetben" Volt még a helyszínen egy pár újságíró, kameraman, fotós, egyéb sajtós, civil szervezet munkatársa. Egyik sem kezdett el embereket rugdosni, még a rendőrök se..

Ez a "védi saját magát és a kamerát" az egyik legretardáltabb érv, amit eddig hallottam. 1. a rábízott kamerát képességei határáig kell védenie. Szerinted a kirabolt dohányboltok eladóinak is ki kell fizetniük a kasszát, mert nem karatézták le a rablót? 2. Vajon hogy van esélyem a lehető legjobban megúszni egy tömegverekedést anyagi és személyi sérülés nélkül? Ha megőrzöm a semlegességem és szépen félreállok, vagy ha nekiesek a legközelebbi embernek?

Meg egyébként szerintem ha a ruandai népirtásról tudtak tudósítani újságírók anélkül, hogy megtámadtak volna embereket, akkor a "pártucat ember fut egy irányba" nevezetű rendkívül súlyos vészhelyzetet is túl lehet élni ideg összeroppanás nélkül.

2015. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%

"Miért vívnak keresztes hadjáratot László Petra ellen?"


Jelenleg a lászlópetrázás a legkomolyabb érv Magyarország menekültpolitikája ellen. Semmi más komoly dolgot nem tudnak felhozni, így ezt az amúgy ronda esetet kell pumpolni.

2015. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

Amikor kereszteshadjárotot emlege a kérdező, akkor hazudik.

Amikor egy agresszív hápét, aki védtelen embereket hasba rúgott nem ítél el, akkor átmegy demagógba.

Minden tisztességes ember elítéli ezt a h ü ly e p i cs át.

2015. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes kérdés. Nem volt kontakt, de van, amelyik bíró ilyenért befújja a tizenegyest.

Szerintem a migráns feldobta magát. Látni kellene egy hiteles felvételt az esetről.

2015. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Akkor, ha kérhetném az előttem szólótól egy linket ahol van egy hiteles felvétel.
2015. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

11-es és 13-as, miért játsszátok a demagógokat ?


11-es, neked az a hibád, hogy manipulatívan idéztél, hogy elkezdtél idézni, és gyorsan le is zártad, ha tovább idéztél volna, jött volna az a részlet, hogy "adrenalinfröccsöt kapnak, bekapcsol agyukban a "harcolj vagy menekülj" funkciók, melyek a másodperc tört része alatt váltogatják egymást, és az elkapott pillanatkor éppen a "harcolj" funkció volt még működő állapotban.


Lennél kedves arra reagálni, hogy ha focihuligánt rúgott volna fel focimeccs utáni tudósításkor, akkor hogy értékelnéd azt a történést, illetven hogy a migriknek miért kellett vadállat módjára kitörniük, miért nem vártak türelmesen a sorukra ?


Lehet, hogy akkor nem vele fizettetnék meg a kamerát, de azért leszidnák, hogy vigyázhatott volna jobban reá. Ugyanúgy az eladót is leszidhatja főnöke, hogy miért nem nyúlt az önvédelmi gázspray-éhez, mikor betörtek hozzá.



13-astól is azt tudom kérdezni, amit 11-estől, hogy hogy bírálná el a történetet, ha focihuligánokkal szemben történt volna meg, ill. hogy a migriknek miért kellett vadállat módjára kitörniük. Meg azt is sikerült-e észre venned, hogy ezek a gyermekeiket használják élő pajzsnak és nem saját testükkel védik nő és gyermek hozzátartozóikat.

2015. okt. 2. 20:05
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki lesz*rja, hogy a média( huszonéves, füves pesti hipszterek apróért - ismeretségből tudom) ezeket védik.

Naponta rúgják fel egymást az óvodások poénból. Nem pisztolyt fogott a fejéhez, csak kirúgta a lábát.

2015. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%

Focihuligán és gyerek ugyan szerintem nem egy kategória, de én speciel azt is elítélném, aki azokat rugdossa meg. Csak a rendőri intézkedést nehezíti meg balhét szít..

Te egyébként ilyen pszichológus vagy, hogy ekkora magabiztos szakértelemmel beszélsz az adrenalinfröccsökről? Másrészről ez mióta mentség? Minden erőszakos bűncselekmény során 'adrenalin fröccsöt' kap az elkövető, akkor nekik is simogassuk meg a buksijukat? Ha legalább bevallanátok, hogy "szerintem teljesen lászló petra, mert más bőrszínű embereket rúgott fel, ez meg alapvetően szerintem egy jó dolog", akkor lenne némi tiszteletem felétek, de ezek az álszent mosdatások csak röhejesek..

A főnök meg nem számoltathatja el az alkalmazottját, hogy mér nem nyúlt a gázspréhez, nem is tanácsolhatja neki, nem utasíthatja, mivel ez mind a munkaköri kötelességein kívül van és az életét veszélyeztetné vele az alkalmazott.

2015. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

"Minden tisztességes ember elítéli ezt a h ü ly e p i cs át."


Mint ahogy minden tisztességes ember elítéli bármelyik gyilkost is. A legtöbbjük mégsem szerepel közel 1 hónapig a hírekben. Utoljára talán Breivik volt olyan, akinek a tetteit "minden tisztességes ember elítéli". A csaj meg azért mégsem egy többszörös gyilkos...

2015. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
37%
Nem vívnak. Mikor történt írtak róla, ennyi. Sokan média még csak nem is rosszindulatból írt, hanem mert az ilyesminek hírértéke van.
2015. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!